Відбулася зустріч координаторів ініціатив Євросоюзу з головою Представництва ЄС в Україні

Новини
👁 145

Вчора відбулася зустріч амбасадорів ініціатив Євросоюзу у Херсоні з Послом Європейського Союзу в Україні, головою Представництва ЄС в Україні, паном Матті Маасікасом.

На зустріч йшлося про спільні кроки щодо економічної розвитку регіону та шляхи подолання проблем, які наразі існують у місті та області.

Зокрема, радник міського голови Ігоря Колихаєва з питань розвитку міжнародного партнерства, депутат міської ради, координатор команди Team Europe Херсон Віталій Бєлобров, звернув увагу пана Матті Маасікаса  на те, що в місті існує реальна потреба в програмах, що стимулюватимуть розвиток міста та малого та середнього підприємництва,  в покращенні фінансово-матеріальної бази для реалізації міських програм та громадських ініціатив, в експертній та консалтинговій допомозі.

А також під час розмови наголошувалося, що розвиток Херсона та області є стратегічно важливим для України. Адже саме за станом справ у нашому регіоні жителі Криму робитимуть висновки щодо якості життя в усій країні.

«Важливо, щоб наше місто динамічно розбудовувалося, а наш результат сприяв реінтеграції окупованих територій, бо для кримців саме Херсонщина є взірцем змін та розвитку країни. Сам візит і, те що говорив на зустрічі пан Посол, дають чіткі та позитивні сигнали», – підкреслив Віталій Бєлобров.

Вам також може сподобатися

Перехрестя просп.200-річчя Херсона – вул.Карбишева тимчасово без світлофорного регулювання
На “гуманітарній” комісії розглянули 22 звернення щодо адресної фінансової допомоги

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X