Відбулася зустріч із Представниками Програм ООН в Україні щодо поліпшення життя громади

Новини
👁 56

У Центрі ВДОМА відбулась робоча зустріч із Массімо Діана, представником Фонду ООН у галузі народонаселення, та Маріанною Ворд, заступницею регіонального директора Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні. У зустрічі взяли участь: заступник начальника Херсонської міської військової адміністрації Антон Єфанов, начальниця відділу-керівниця притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Краска, голова правління БТ “Центр суспільних програм” Катерина Білоконь та координатор Центру ВДОМА Станіслав Коваленко.

Під час зустрічі головними були питання подальшої співпраці, координації, пріоритетні напрямки діяльності та важливі ініціативи, спрямовані на формування нульової толерантності до домашнього та/або насильства за ознакою статі.

“Такі спільні зустрічі — це ще один крок до створення нових соціальних послуг та підтримки чинної системи протидії домашньому насильству” – зауважив Антон Єфанов.

Були презентовані програми і проєкти міської влади, Національної і Патрульної поліції України та громадянського сектору, які вже діють. Співпраця та залучення різних сервісів створюють єдину систему захисту.

Херсон ще до широкомаштабного вторгнення входив до проєкту UNFPA “Міста і громади, вільні від домашнього насильства”, зміг зберегти необхідну базу, а головне – фахівців, працювати навіть під час окупації та максимально швидко відновити роботу повного циклу захисту постраждалих.

Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за допомогу громаді у підтримці сталої соціальної системи протидії домашньому насильтву, її розвитку та підтримці ініциатив громадських організаций!

*Проєкт Центр ВДОМА реалізується БТ “Центр суспільних програм” в межах програми “Спроможні та сильні”, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Вам також може сподобатися

Сьогодні на маршрутах міста – 71 одиниця транспорту
КП “Парки Херсона” після обстрілів прибирало в місті

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X