Відбулася чергова зустріч з головами ОСББ

Новини
👁 97

Чергова зустріч з головами ОСББ і нові завдання на перспективу.

Цього разу зустрілися з головами ОСББ Центрального району Херсона. Вони підняли питання пасажирських перевезень у місті. Зокрема, маршрутні таксі, які належать приватним фірмам, не дотримуються графіків руху. Є об’єктивні причини. В одного з перевізників за місяць 3 автобуси потрапили під обстріл на Острові. Наразі чекають на заміну скло та інші деталі.

Ситуація була б контрольована, аби працював тільки комунальний транспорт. Але силами КП “Херсонський комунальний транспортний сервіс” не можливо закрити всі маршрути у місті. Російські окупанти викрали з підприємства 37 автобусів. Зараз в автопарку КП 19 одиниць транспорту різних років випуску і стану. КП “Херсонський комунальний транспортний сервіс” обслуговує 10 міських маршрутів. Доводиться залучати додаткові автобуси. 

Приватні фірми, на які МВА не має важелів впливу, працюють на 8 маршрутах. Ми обов’язково їх запросимо до діалогу. В інтересах містян будемо намагатися домовитись.

Закриття вибитих внаслідок ворожих обстрілів вікон зараз у першій п’ятірці пріоритетних завдань. Основним виконавцем таких робіт у багатоповерхових будинках визначено КП “Парки Херсона”. Звертаємо увагу на те, що комунальники зашивають вікна не тільки у квартирах, а і в під’їздах і при подачі заявки бажано вказувати обсяг робіт. Заявки приймають за номерами “гарячих ліній”: 

– Центральна (Суворовська) районна у місті Херсоні рада – 066 447 92 36; 

– Дніпровська районна у місті Херсоні рада – 099 253 54 91; 

– Корабельна районна у місті Херсоні рада – 050 533 72 91.

Розказали херсонцям, як МВА переформатувала роботу з надання гуманітарної допомоги. Запустили спецавтобус для адресної доставки, зокрема,  маломобільним людям та багатодітним родинам за сформованими головами ОСББ або квартальних комітетів заявками. Замовити адресну доставку гуманітарної допомоги можна за номерами “гарячої лінії” МВА:

– 050 040 44 24; 

– 098 958 17 83; 

– 098 958 17 90.

Громада має потребу у вогнегасниках. Для забезпечення захисних споруд цивільного захисту не вистачає пів тисячі на 5 кг. Для закриття потреб МВА залучає благодійників. Близько 250 вогнегасників 2-кілограмових передав місту Фонд Святого Мартіна де Поррес і більше 70 вогнегасників на 6 кг отримали від “Кімонікс Інтернешнл”.  

Присутніх цікавило, з якою метою у громаді встановлюють протитанкові їжаки та бетонні блоки? Ми укріплюємо свою оборону і маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій. Це треба було робити раніше, але теракт росіян на Каховській ГЕС відтермінував такі заходи.  

Разом з тим голови ОСББ просять звернути увагу на необхідність приведення до належного стану дитячих майданчиків і як тільки дозволить безпекова ситуація провести реконструкцію системи зливної каналізації.

Херсонців не зламати! Так вірити у Перемогу і своє щасливе майбутнє можуть тільки вони!

Вам також може сподобатися

Жителі Зеленівського округу отримали допомогу
До уваги жителів Херсонської громади!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X