Відбулась координаційна нарада «Розроблення Схеми теплопостачання м. Херсон» в рамках спільного проєкту з USAID

Новини
👁 172

USAID Проєкт енергетичної безпеки спільно з Мінрегіоном реалізовують програму допомоги українським муніципалітетам в імплементації реформ, спрямованих на технічну оптимізацію, економічну ефективність та екологічну безпечність систем теплопостачання. У березні 2021 року Херсон став одним з 6 міст-партнерів, відібраних до участі у Програмі за результатами конкурсного відбору USAID. У травні Херсонська міська рада та USAID Проєкт енергетичної безпеки підписали Меморандум про співпрацю, в рамках реалізації Програми допомоги муніципалітетам у реалізації реформ, спрямованих на оптимізацію схем теплопостачання.

Восени 2021 року відбулась перша координаційна нарада за участі керівника Проєкту USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” Діани Корсакайте та керівника напрямку з питань теплопостачання проєкту USAID “Енергетична безпека” Євгена Глушака. Під час зустрічівизначалися з основними завданнями, першочерговими практичними кроками у напрямку розробки Схеми теплопостачання Херсона. На другій зустрічі, відповідно до переліку етапів роботи, директор компанії-підрядника з виконання робіт ТОВ «Інноваційне будівництво» Микола Степанов, презентував попередні напрацювання з аналізом вихідних даних та потенційних проєктів розвитку теплопостачання. Серед них зазначаються:

будівництво, реконструкція та модернізація джерел скидного тепла – когенерації, альтернативного палива;

 оптимізація структури теплопостачання;

 інтеграція та реконструкція теплових мереж;

встановлення індивідуальних теплових пунктів;

енергетичний менеджмент.

Під час обговорення презентації, заступник міського голови Володимир Пепель звернувся до присутніх керівників та представників теплопостачальних, комунальних підприємств та голів районів міста із запитанням, що на їхню думку потрібно врахувати для розроблення Схеми теплопостачання Херсона. Зауваження та пропозиції компанія-підрядник прийняла, тож наступна зустріч, за сподіваннями Володимира Пепеля, має відбутися у конструктивному руслі.

Вам також може сподобатися

Повідомлення про проведення громадських слухань з питань затвердження економічно обгрунтованих тарифів на водопостачання, яке здійснює КП “Три кринички” Херсонської міської ради, на 2022-2023 роки
Де сьогодні працює Херсонський Водоканал

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X