Відбулась чергова зустріч з головами ОСББ Корабельного району Херсона

Новини
👁 1K

Відбулась чергова зустріч з головами ОСББ Корабельного району Херсона.

Передбачувано першим було питання про постанову Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 р. № 1 405, якою внесені зміни у порядок оплати житлово-комунальних послуг. Зокрема, цим документом заборонено нарахування плати та стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з жителів населених пунктів за період окупації військами рф. Під цю категорію потрапляє і Херсонська міська територіальна громада, а саме за період з 1  березня по 11 листопада 2022 року.

За нашою інформацією, Херсонська ТЕЦ вже почала проводити перерахунки. Комунальні підприємства “Херсонтеплоенерго” та Херсонський водоканал, які підпорядковані місту, зроблять це протягом найближчих двох місяців. Що стосується виконання відповідної Постанови “Херсонгазом” та “Херсонобленерго”, МВА запросила  роз’яснень від Кабміну, бо це приватні структури.

Для присутніх на зустрічі болючим є питання транспортного сполучення. Ми повідомляли, що приватний перевізник, який обслуговував 34 автобусний маршрут, згорнув свою діяльність. Наразі МВА шукає можливості відновити роботу маршруту, бо через його відсутність страждають містяни.

Головам ОСББ нагадали, як вони можуть подати заявку на адресну доставку гуманітарної допомоги для жителів їхніх будинків, які належать до пільгових категорій. Зробити це можна за номерами “гарячої лінії” МВА:

– 050 040 44 24; 

– 098 958 17 83; 

– 098 958 17 90.

Але одразу попередили, що із запровадженням адресної доставки гумдопомоги, додзвонитись за цими номерами стало складніше, бо це зараз дуже затребуване у Херсоні. Раз на місяць жителі пільгових категорій та старшого віку мають право на отримання гуманітарної допомоги від МВА та благодійних організацій.

У місті є багато будинків панельного типу, де підвальні приміщення не можуть використовуватись як найпростіші укриття і для людей це реальна проблема, яку вони сьогодні озвучили. У МВА ретельно вивчатимуть це питання. Треба або знайти відповідне приміщення хоча б на кілька сусідніх будинків, або збудувати його, бо поки ворог так близько, херсонці будуть постійно відчувати загрозу своєму життю і здоров’ю. 

Зустрічі триватимуть і далі. Працюємо для людей!

Вам також може сподобатися

На маршрутах міста працюють 95 одиниць транспорту
Комишанський округ відвідала команда медиків

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X