Ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу на майже 100 мільйонів гривень

Новини
👁 43

Від старту ветеранського компоненту грантової програми «Власна справа» переможцями стали вже 227 ветеранів і членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на майже 100 мільйонів гривень. Про це повідомили на Урядовому порталі.

▪️За підсумками п’ятнадцятої хвилі подачі заяв було визначено 66 переможців. Вони отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 29 мільйонів гривень.

▪️Більшість із них займатимуться підприємництвом у Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській областях.

▪️Відповідно до умов програми учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий із їх подружжя можуть отримати такі гранти:

• до 250 тисяч гривень, до 500 тисяч гривень та до 1 мільйона гривень – для ветерана за умови створення одного, двох та чотирьох робочих місць відповідно;

• до 250 тисяч гривень та до 500 тисяч гривень – для другого з подружжя ветерана за умови створення одного та двох робочих місць відповідно.

▪️Щоб отримати грант від 500 тисяч гривень до 1 мільйона гривень ветеран має бути зареєстрований як ФОП не менше ніж 3 роки.

▪️Зокрема, такий грант надається за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30. Тобто отримувач гранту має вкласти у свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.

▪️Заявки на отримання гранту подаються через портал Дія разом із бізнес-план.

Вам також може сподобатися

Конкурс заявок від НДІ для отримання медіа субгранту у прифронтових та прикордонних регіонах України
Через повномасштабне вторгнення підвищився ризик стати жертвою у злочинах, пов’язаних з торгівлею людьми

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X