“Великоважковики” у спеку руйнують дорогу. Їх рух містом у денний час обмежать

НовиниСоціальна сфера
👁 173

21 липня виконком міської ради затвердив рішення стосовно обмеження руху великовагових транспортних засобів вулично-дорожньою мережею Херсонської міської територіальної громади. Таке рішення було викликане необхідністю зберегти від руйнування ті дороги, що є, й ті, що зараз усіма силами робляться на всіх магістральних вулицях міста. В.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко зазначив: “Якщо не працюють неодноразові вмовляння, логіка та совість у перевізників та портових операторів, що приймають вантаж у спеку – міська рада змушена приймати більш жорсткі й непопулярні рішення, адже потрібно не лише досягати результату, а й берегти його“.

З 23 липня в’їзд у місто великовагових автомобілів з 6:00 до 20:30 до закінчення проведення дорожніх робіт та стабілізації температурного режиму заборонений! У денний час доби для “важковаговиків” відвели місця для відстою.

Контроль за рухом великовагових транспортних засобів покладений на Управління патрульної поліції.

Начальник управління патрульної поліції Херсонської області пояснив, як саме обмежуватиметься рух великовагового транспорту:

«За порушення умов обмеження в’їзду відповідальність не передбачена, тож мусимо стримувати цей потік, в першу чергу комунікативно – з тими, хто приймає такий транспорт, і хто перевозить вагові товари. Це потребує великого залучення сил та ресурсів з боку патрульної поліції, але ми сподіваємося, що втримаємо цей натиск у перший період, згодом знайдемо правильні рішення, які дозволять виконувати й інші наші обов’язки, разом зі збереженням доріг херсонської громади. Як саме це відбуватиметься: потрібно закрити основні в’їзди до міста і патрулювати основні напрямки руху «важковаговиків». Це буде комплексний підхід. Наприклад, там передбачений штраф за порушення знаків. Але всіх обмежувальних заходів від однієї тільки патрульної поліції очікувати не можна, потрібно сідати за стіл переговорів й шукати компромісні рішення, аби досягти спільної мети – зберегти те, що ще не зламане і те, що тільки побудоване».

Костянтин Дронгаль зауважив, що за три роки, які він працює у патрульній поліції Херсонщини, такі заходи впроваджуються вперше. За його словами, подібні обмеження вводилися тільки у зимовий період, коли через негоду була небезпека для життя та здоров’я людей.

Проєкт рішення стосовно обмеження руху транспортних засобів вулично-дорожньою мережею Херсонської міської територіальної громади розроблено за дорученням міського голови Ігоря Колихаєва. Його мета – збереження цілісності дорожнього покриття, зокрема у період тривалої спеки та забезпечення стабільної життєдіяльності міста.

Вам також може сподобатися

Сьогодні КП “Херсонміськсвітло” відновлювало зовнішнє освітлення на кількох вулицях
Управління Держархбудконтролю подає до суду з вимогою демонтувати незаконну споруду на Гагаріна, 5

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X