Вдруге на Херсонщині відбувся фестиваль кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів»

Новини
👁 399

Вдруге у Скадовську відбувся фестиваль кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів», який проводить Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» за сприяння Херсонської обласної державної адміністрації та за фінансової підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

У рамках фестивалю організатори урочисто нагородили фіналістів і переможців конкурсу «Кращі інклюзивні практики 2021». Дипломи Гран-прі отримали одразу 2 інклюзивні практики: «Коворкінг «Інклюзія по – українськи», м.Чугуїв, Харківська область та Інклюзивна театральна студія «Світло в тобі», м.Херсон

Своїми враженнями ділиться голова журі конкурсу «Кращі інклюзивні практики 2021» Тетяна Левченко: “У порівнянні з минулим роком, коли я з колегами думала, що понад 50 інклюзивних практик це досить хороший результат, то в 2021 році я зрозуміла, що це тільки початок! Дуже задоволена тим, що люди нарешті почали показувати себе та свої досягнення у соціалізації дітей з особливими потребами на загал. Якщо у  2020 році в основному у нас були представлені громадські організації, батьківські спільноти, танцювальні та театральні студії, музичні колективи, спортивні клуби, фотографи й просто небайдужі люди, то у 2021 році до участі у кращих інклюзивних практиках «Україна без кордонів» підключилися інклюзивно-ресурсні центри, заклади освіти (дошкільної, загальної середньої освіти, навчально-реабілітаційні центри), соціальної реабілітації”.

Всі інклюзивні практики за  2020-2021 роки можна переглянути на сторінці у Фейсбук за посиланням.

Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» – це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року. 

Вам також може сподобатися

23 липня відбудеться сесія міської ради
Звіт Галини Лугової за 24-28 травня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X