Вчителі важливі: відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

НовиниНовини ОТГ
👁 2K

Сьогодні, 26 серпня, під гаслом «Вчителі важливі!» відбулася серпнева конференція педагогічних працівників.

У роботі педконференції взяли участь; народний депутат України Павло Павліш, секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, в.о заступника міського голови Сергій Циганок, начальник управління освіти міськради Наталя Журженко, ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський, керівники херсонських закладів освіти, сільські та селищні старости.

Захід був насичений – обговорювали зміни в освітній галузі, презентували досягнення, визначали напрямки та пріоритети розвитку.

Серед іншого, випускники Школи молодого політика представили керівникам закладів освіти проєкт «Острівець безпеки», для безпечного пересування дітей вулицями у будь-якій точці міста.

Галина Лугова привітала освітян та продовжила тему участі дітей у проєктах, повідомивши, що за ініціативи міського голови наразі підготовлено проєкт рішення про затвердження положення про шкільний громадський бюджет, який надасть можливість учням міста отримувати кошти на реалізацію своїх ініціатив.

Традиційно не обійшлося без нагородження кращих освітян міста, тож за високий рівень підготовки здобувачів освіти до зовнішнього незалежного оцінювання секретар міської ради Галина Лугова відзначила подяками 15 педагогів.

Привітав педагогів і в.о заступника міського голови Сергій Циганок: «Ваша робота надзвичайно важлива, адже кожна людина у своєму житті проходить школу. Ми вдячні вам за науку, яку ви наразі даєте нашим дітям».

Грамоти міського голови отримали педагоги Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу, англійської мови та Херсонського фізико-технічного ліцею.

Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський у своєму виступі наголосив на необхідності збільшення оплати праці освітянам, адже, за його словами, кожного року зменшується набір вступників на педагогічні спеціальності, що призводить до катастрофічного дефіциту кадрів. Він відзначив директорів закладів освіти, які активно співпрацюють з університетом у питаннях профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл та агітують їх вступати на педспеціальності.

Начальник управління освіти Наталя Журженко вручила подяки колективам закладів освіти за якісну організацію освітнього процесу та всебічний розвиток учнівської молоді.

Вам також може сподобатися

Які роботи виконувало КП “Херсонміськсвітло” 26 серпня
Французька компанія працює над розробкою Плану сталої міської мобільності Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X