Вчора у Херсоні відбулося відкриття готелю та артпростору «Платон»

Новини
👁 968

Вчора у Херсоні презентували новий артпростір. Він стане офіційною виставковою залою Херсонської організації Національної спілки художників України. Простір розмістився у новому бізнес-готелі «Платон», що розташований на вулиці Миру, 45А.


Урочисте відкриття готелю та презентація простору відбулося за участю секретаря міської ради Галини Лугової та Генерального Консула Республіки Туреччина в Одесі Бірея Ілмазсоя.

Готель відкрив турецький бізнесмен Сюрури Акгюнь. На церемонії були присутні представники дипкорпусу іноземних держав, діячі мистецтва та культури, іноземні інвестори, бізнесмени регіону, керівники туристичних організацій міста.

«Приємно бачити, що бізнес у Херсоні розвивається, а іноземні інвестори започатковують нові справи. Бажаємо новому готелю успіху, щоб він став улюбленим місцем зупинки гостей міста та цікавим осередком мистецького життя Херсона», – зауважила Галина Лугова на церемонії відкриття.

Окрім того, вона зауважила, що сподівається на подальшу співпрацю з турецькими бізнесменами. Зараз ведуться переговори щодо залучення їх до ремонту доріг у Херсоні.

Вам також може сподобатися

Довідник диспетчерських служб підприємств, установ, організацій та об’єктів життєзабезпечення
31 травня переможці конкурсу «Я – творець свого міста» отримають призи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X