У Корабельному районі вчасно врятували дитину

НовиниНовини ОТГ
👁 141

Вчора відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини й позачергове засідання виконавчого комітету Корабельної районної у місті ради. Прийнято рішення про відібрання дитини у матері без позбавлення батьківських прав.

Лише завдяки небайдужому ставленню сусідів удалося уникнути жахливих наслідків. Пізно увечері 8 липня поліція разом зі службою у справах дітей Корабельного району виїхали за адресою. З’ясувалося, що дворічний хлопчик провів у квартирі 2 доби разом з матір’ю, яка перебувала в сильному алкогольному сп’янінні майже в непритомному стані. У ході перевірки помешкання було виявлено: дитина два дні знаходилася без нагляду, води та їжі, дитяче ліжко було в занедбаному стані, сморід у квартирі, безлад і розкидані брудні речі.

Дитину негайно госпіталізували до КНП « ХМКЛ ім. А. і О.Тропіних». Наразі хлопчику вже нічого не загрожує і він перебуває у дитячому відділенні цієї лікарні під наглядом фахівців.

Просимо жителів міста: якщо ви побачили, що дитині загрожує небезпека, негайно звертайтеся до поліції, швидкої допомоги або у службу у справах дітей районних у місті рад!

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі визначилися з роботами на наступний тиждень
На території Херсонської МТГ заплановані літні лялькові вистави

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X