Вакансії Департаменту міського господарства Херсонської міської ради

Новини
👁 98

Посада: Начальник відділу екології управління комунального господарства, благоустрою департаменту міського господарства Херсонської міської ради
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань – «Екологія», вільне володіння державною мовою.
Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності відділу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форм власності не менше 5 років.

Функціональні обов’язки: Забезпечує виконання завдань спрямованих на охорону навколишнього середовища. Організовує роботу відділу з питань формування та використання коштів фонду охорони навколишнього середовища, приймає участь у розробці проєктів місцевих екологічних програм. Готує пропозиції щодо скасування дозволів підприємствам, організаціям у разі порушення вимог природоохоронного законодавства. Організує та виконує роботи, необхідні для забезпечення виконання функцій органу управління якістю атмосферного повітря.

Посадовий оклад: 7200 грн + надбавка в розмірі до 50 відсотків окладу + щомісячна премія, розмір якої залежить від особистого вкладу в загальний результат роботи.
☎️Резюме просимо надсилати на e-mail [email protected]

Посада: Начальник управління комунального господарства, благоустрою департаменту міського господарства Херсонської міської ради

Кваліфікаційні вимоги: : Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра(спеціаліста) за галуззю знань «Право», «Публічне управління та адміністрування», вільне володіння державною мовою.
Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності відділу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форм власності не менше 5 років.

Функціональні обов’язки: здійснює керівництво діяльністю відділу екології та відділу координації діяльності комунального господарства, благоустрою.
Розподіляє обов’язки між працівниками відділів, проводить оцінювання виконання працівниками відділів обов’язків, передбачених їх посадовими інструкціями.
Здійснює, в межах повноважень, контроль за роботою комунальних підприємств, що відносяться до сфери діяльності Управління.

Посадовий оклад: 7500 грн + надбавка в розмірі до 50 відсотків окладу + щомісячна премія, розмір якої залежить від особистого вкладу в загальний результат роботи.

☎️Резюме просимо надсилати на e-mail: [email protected]

Вам також може сподобатися

Де у Херсоні прибирали 7 листопада
Розпочали запуск послуги соціального супроводу для військових

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X