Вакансії Департаменту міського господарства Херсонської міської ради

Новини
👁 670

Посада: Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту міського господарства Херсонської міської ради

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галузями знань – «Бухгалтерський облік та аудит», вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності відділу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форм власності не менше 3 років.

Функціональні обов’язки: Забезпечує ведення бухгалтерського обліку, дотримуючись єдиних методологічних засад, встановлених Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з урахуванням  особливостей діяльності департаменту міського господарства. Організовує роботу відділу, веде контроль за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій, забезпечує складання на основі даних бухгалтерського обліку фінансової звітності департаменту та подає її в установлені строки, здійснює контроль раціональним та ефективним використанням матеріальних, трудових та фінансових ресурсів.

Посадовий оклад: 7200 грн + надбавка в розмірі до 50 відсотків окладу + щомісячна премія, розмір якої залежить від особистого вкладу в загальний результат роботи.

☎️Резюме просимо надсилати на e-mail: [email protected].

Посада: Начальник управління комунального господарства, благоустрою департаменту міського господарства Херсонської міської ради

Кваліфікаційні вимоги: : Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра(спеціаліста) за галуззю знань «Право», «Публічне управління та адміністрування», вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності відділу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форм власності не менше 5 років.

Функціональні обов’язки: здійснює керівництво діяльністю відділу екології та відділу координації діяльності комунального господарства, благоустрою.

Розподіляє обов’язки між працівниками відділів, проводить оцінювання виконання працівниками відділів обов’язків, передбачених їх посадовими інструкціями.

Здійснює, в межах повноважень, контроль за роботою комунальних підприємств, що відносяться до сфери діяльності Управління.

Посадовий оклад: 7500 грн + надбавка в розмірі до 50 відсотків окладу + щомісячна премія, розмір якої залежить від особистого вкладу в загальний результат роботи.

☎️Резюме просимо надсилати на e-mail: [email protected]  

Вам також може сподобатися

Які роботи виконував Херсонводоканал виконував 20 листопада
Які роботи виконували працівники Херсонміськсвітла 20 грудня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X