В українському Херсоні відбувся “чистий четвер”

Новини
👁 864

В одному зі своїх щоденних звернень міський голова Херсона Ігор Колихаєв сказав: «Як і кожен із вас, я хочу дати нашому місту життя, яке було у нас до війни. А для цього ми маємо стати ще дружнішими і об’єднатися навколо тих надзавдань, які стоять перед нами щодня: роби, що можеш, з тим, що маєш там, де ти є!».

Наші мужні аграрії вийшли на посівну, кожного дня самовіддано працюють водії тролейбусів, газовики, енергетики, тепловики, працівники водоканалу, лікарі, продавці. Сьогодні, 17 березня, у Херсоні оголосили чистий четвер, тож підрядні організації департаменту міського господарства, працівники комунальних підприємств наводять лад у місті. Близько 40 працівників КП «Парки Херсона» причепурили Потьомкінський сквер: комунальники розгрібали ґрунт, прибирали опале листя й гілля, з-під якого вже проглядаються паростки весняних квітів. Впорядковували вул. Рішельєвську.

15 працівників КП «Гарантія» прибирали вул. Марії Фортус, прилеглу до Гідропарку територію й сам Гідропарк.

КП «Міське дорожнє управління» чистило прибордюрну смугу на Грецькій, Сорокіна, Корабельному спуску. Працювали 6 людей і техніка.

Департамент міського господарства займався Покровським сквером.

Районні у місті ради організували прибирання навколо адміністративних будівель та своїх територій. Так, 20 людей від Дніпровської райради прибирали Перекопську та Текстильників, ліквідували стихійні сміттєзвалища на Університетській.

15 людей від Корабельної райради займалися сквером Діви Марії між вул. Суворова та Старообрядницькою. До роботи долучилися працівники Інспекції з благоустрою.

На бульварі Мирному, вул. Маяковського та територію біля пам’ятника Джону Говарду прибирали 70 людей від Суворовської райради.

Закликаємо херсонців долучитися до мирної акції українського, чистого міста й прибратися біля своїх будинків, на своїх вулицях, адже все, що ми робимо – ми робимо для себе з тим, що маємо, там, де ми є! 🇺🇦

Вам також може сподобатися

Де в Херсоні можна придбати хліб 17 березня
«Товариш» з Херсоном та з херсонцями: над легендарним барком майорить прапор України (відео)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X