В Україні реалізовується проєкт, спрямований на повернення дітей

Новини
👁 134

 Українська мережа за права дитини в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine реалізує проєкт “ШЛЯХ ДОДОМУ”, спрямований на пошук і повернення дітей, незаконно переміщених у рф або на непідконтрольні уряду України території, а також на возз’єднання сімей, діти з яких опинилися в окупації без батьків.

Під час повномасштабної війни росія перемістила тисячі українських дітей в рф, на підконтрольні їй території України, а також в Білорусь; нав’язала їм російське громадянство, примусово всиновила російськими родинами та створила перешкоди для возз’єднання цих дітей із батьками та Батьківщиною.

Чимало дітей через різні причини опинилися на захоплених росіянами територіях без біологічних батьків, і ворог перешкоджає вивезенню цих дітей на вільну територію України для возз’єднання з рідними сім’ями.

📌 МЕТА ПРОЄКТУ «ШЛЯХ ДОДОМУ»:

  • розшукати й повернути додому якнайбільше українських дітей, переміщених у рф або на непідконтрольні уряду України території, а також вивезти на територію вільної України дітей, які опинилися в окупації без батьків;
  • створити ефективний й максимально безпечний алгоритм повернення/вивезення дітей;
  • підготувати батьків/відповідальних дорослих до возз’єднання з дітьми, надалі підтримувати возз’єднані родини шляхом роботи з ними соціальних працівників, фахівців соціальної роботи, кейс-менеджерів, психологів.

В межах проєкту в червні повернено додому 14 дітей – 4 хлопчики  та 10 дівчат.

З них три дитини перебували в рф, 11 дітей – на непідконтрольних уряду України територіях.

Якщо Ваша дитина стала жертвою переміщення в рф або на непідконтрольну уряду України територію, будь ласка, зверніться до нас за контактами:

🟡 Facebook сторінка — Українська мережа за права дитини

🟡 Електронна адреса — [email protected]

🟡 Наш сайт — https://childrights.org.ua/

🔺 МИ ДОПОМОЖЕМО ПОВЕРНУТИ ВАШУ ДИТИНУ НА ТЕРИТОРІЮ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ.

Вам також може сподобатися

Які роботи проводило Херсонміськсвітло 25 липня
У місті тривають прибирання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X