В Олешківській пустелі презентували фестиваль Dream ГОГОЛЬFEST 2021

Новини
👁 720

Сьогодні, 22 липня, в Олешківській пустелі обговорили складову та організаційні деталі мандруючого фестивалю Dream ГОГОЛЬFEST 2021 у Херсоні, який відбудеться 4-5 вересня.

Прес-конференцію відвідали: голова облдержадміністрації Сергій Козир, секретар міської ради Галина Лугова та організатори фестивалю – президент ГОГОЛЬFEST Владислав Троїцький, директор ГОГОЛЬFEST Максим Демський, директор Херсонського обласного музично-драматичного театру Олександр Книга.

Організатори заходу розповіли журналістам як проходитиме фестиваль цьогоріч, які враження очікують на присутніх та залучилися підтримкою міської і обласної влади.

Зокрема мова йшла про організацію підвезення глядачів до Олешківської пустелі 4 вересня, адже саме там заплановано проведення спеціальної події за режисурою Владислава Троїцького спільно з міжнародним театральним фестивалем «Мельпомена Таврії».

Галина Лугова запевнила, що міська влада активно долучиться до організації заходу на високому рівні.

Як вважає один із організаторів проекту Максим Демський, Україна може стати однією із найсильніших європейських країн за умови активної і клопіткої праці і починати треба саме із розвитку культури та туризму.

– Популяризувати туристичні місця Херсона є одним із завдань, які ставить перед собою міський голова Ігор Колихаєв, тому події, що приваблюють туристів і викликають зацікавленість херсонців нам потрібні, – додала Галина Лугова.

Нагадуємо, що Dream ГОГОЛЬFEST – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який вдруге відбудеться в місті Херсон.

Він поєднує у собі унікальні спеціальні події – театральної та перформативної, візуальної, освітньої та музичної програм, а також різноманітних мистецьких резиденцій.

ГОГОЛЬFEST увійшов у ТОП-5 кращих фестивалів Європи по рейтингу EFFE.

Особливістю фестивалю у місті Херсон є залучення місцевих митців у програму фестивалю.

Вам також може сподобатися

“Дніпровці” долають амброзію та сміття спільними зусиллями
«Поліклініка на Острові працює й працюватиме далі», – Роман Головня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X