В Одесі відкрили Всеукраїнський конкурс музичного мистецтва “Україна – мати в серці моєму”

Новини
👁 49

В Одесі відкрили Всеукраїнський конкурс музичного мистецтва “Україна – мати в серці моєму”, організаторами якого виступають управління культури Херсонської міської ради спільно з Департаментом культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради у співпраці з мистецькими школами Херсона та Одеси.

Під час конкурсу мистецьким школам Херсонщини передали музичні інструменти, які вдалося зібрати в рамках благодійної акції серед мистецьких шкіл Одеси.

Окрім того, заступник начальника Херсонської міської військової адміністрації Микола Яковлев від керівника громади передав подяки голові оргкомітету Всеукраїнського конкурсу музичного мистецтва “Україна – мати в серці моєму”, директору КЗ ПСО “Мистецька школа №4 м. Одеси”, заслуженому працівнику культури Сергію Літвінову та директорці Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, заслуженій працівниці культури України Олені Олійник.

Метою конкурсу є підтримка та практична допомога освітянам з числа ВПО та жителям прифронтових територій, а також підтримка і розвиток талановитих дітей.

Вам також може сподобатися

Працівники КП  “Міське дорожнє управління” виконували роботи з очищення проїжджої частини
Тривають виплати одноразової грошової допомоги постраждалим від російської агресії

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X