В Одесі презентували проект “Вистоїмо разом”

Новини
👁 224

У рамках Національного плану дій резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” з подолання наслідків військової агресії проти України Херсонська міська військова адміністрація співпрацює з громадським сектором щодо стабілізації та відновлення роботи соціальних сервісів у Херсоні.

Так, 18 квітня в Одесі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю в межах локалізації в Херсонській області резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” та Національного плану дій з її виконання.

Цим важливим кроком завершилася довготривала кропітка попередня робота за підтримки міжнародних партнерів і Наглядової Ради ініціатив Українського Жіночого Фонду з локалізації Національного плану дій 1325 «Жінки. Мир. Безпека» в Україні за підтримки урядів Канади і Королівства Нідерландів.

Ініціативною групою експертів та експерток громадських організацій, дотичних державних структур місцевого та регіонального рівня створено Коаліцію 1325-Херсонщина, розроблено Локальний План дій, стратегічними цілями якого є підтримка ВПО, жінок та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, постраждалих від домашнього та гендерно-зумовленого насильства, торгівлі людьми, психологічної підтримки населення, реабілітації військових та ін.

У рамках взаємодії та з метою координації і залучення необхідних ресурсів до роботи ініціативної групи долучився заступник начальника Херсонської міської військової адміністрації Антон Єфанов.

Окрім того, в Одесі 19 квітня для представників Одеської та Херсонської областей, які визначено пілотними регіонами проекту, відбулася презентація проєкту “Вистоїмо разом”.

Проєкт “Вистоїмо разом” має на меті створення ефективної цілісної системи підтримки людей, зокрема, жінок, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною, аби постраждалі могли отримати необхідну допомогу з урахуванням міжнародного досвіду та регіональних особливостей, а також ефективно захищати свої права в судах.

Участь у заході взяв заступник начальника Херсонської міської військової адміністрації Антон Єфанов, який поділився особливостями роботи “на нелегальному положенні” під час окупації, а також особливостями відновлення соціальних сервісів та взаємодії різних структур у звільненому Херсоні, який знаходиться під постійними обстрілами.

Проєкт “Вистоїмо разом”, реалізовує Український Жіночий Фонд/Ukrainian Women’s Fund у партнерстві з ГО «Ла Страда-Україна» та Асоціацією жінок-юристів «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Апарату Урядової Уповноваженої з питань ґендерної політики, Громадського Руху “Віра, Надія, Любов” за фінансування Європейського Союзу.

Вам також може сподобатися

Роман Мрочко взяв участь у Міжнародному Саміті міст та регіонів
Ухвалено порядок ведення Єдиного реєстру депортованих осіб, в тому числі дітей

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X