В. о. заступника міського голови Сергій Циганок звітує про роботу за тиждень

Новини
👁 255

Звіт заступника в. о. заступника міського голови Сергія Циганка про роботу, що була виконана із 14 до 18 червня

Управління молоді та спорту:

  Проведено:

– 10-13 червня взято участь Чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку. Здобуто медалі: золото – 6 , срібло – 3, бронза – 6.

12 червня взято участь у турнірі з футболу серед команд юнаків 2014 р.н. Команда ДЮСШ «Херсон-2014». Здобуто друге місце.

   – З 8 до 15 червня взято участь у Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2005-2006 рр.н. та 2007-2008 рр.н. м. Ковель Нагороди здобули: Капінос Владислав 2 -3 місце; Друсінова Анна – 2 місце; Разумов Нікіта – 2 місце.

13 до 20 червня  – участь у відкритому турнірі з боксу «Зірки Лондонської олімпіади» смт Залізний порт вихованців школи Спатрак. (Змагаються 28 спортсменів).

18 червня проведено Свято спорту на стадіоні “Спартак”. Відкритий чемпіонат міста Херсона з важкої атлетики.  70 учасників. Запрошені спортсмени міста Миколаїв.

Управлінням культури:

1. Подано заявку на участі у грантовій програмі на підтримку створення Стратегій розвитку культури в межах проєкту EU4Culture, який фінансується ЄС «Популяризація культури й креативності як рушійної сили економічного зростання та соціального розвитку в країнах Східного партнерства».

2. Здійснено підготовку до відзначення Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

3. Розроблено план міських заходів та протокольні доручення щодо відзначення в місті Херсоні Дня Конституції України

4. Здійснювалась підготовка відеороликів до проведення віртуального патріотичного флешмобу до Дня Конституції України “Наші люди – наша мудрість” за участю працівників управління культури, перше відео опубліковано на фейсбук-сторінці управління культури.

5. 17 червня в Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. О.Гончара відбулось свято для учнів Навчально-естетичного комплексу “Художня школа” – переможців та лауреатів Міжнародного конкурсу дитячого малюнку “Ілюстрація до народної казки” та І Відкритого інтернет-конкурсу юних художників “Муза родом з дитинства” (м. Вінниця).

6. Спільно з громадською організацією «ГРУППА» розпочато роботу щодо реалізації проєкту «New Kherson».

7. Відпрацьовано питання щодо подальшої співпраці з підприємством «Центральний ринок» щодо реалізації проєкту «Дороги смаку і вина Херсонщини».

8. Розміщено соціальну рекламу про Херсон на рекламних носіях міста Запоріжжя

Управлінням освіти:

– Організовано роботу пришкільного табору «Сонечко» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

– Заклади освіти Дніпровського району міста взяли участь у традиційному Місячнику Товариства Червоного Хреста;

– Народний художній колектив Міністерства освіти та науки України хореографічний ансамбль «Радість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради у Всеукраїнському переміг у хореографічному конкурсі «Танцювальне джерело Олешшя»;

– Було проведено  тренінги з надання домедичної допомоги у Херсонському вищому професійному комерційному училищі;

– Педагогічні працівники Херсонського Центру позашкільної роботи взяли участь у Міжнародному фотоконкурсі «Світ закладів позашкільної освіти»;

– Відбулися фінальні ігри чемпіонату знавців пожежної справи в яких взяли участь команди: ЗЗСО №18 «Запальничка», НВК №48 «Пожежний альянс» та ЗЗСО №52 «Форсаж»;

– Було призначено випускниці Херсонської школи №46 академічної стипендії Кабінету Міністрів України;

– Відбулася екскурсія вихованців Херсонського дитячого садка №71 до Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Вам також може сподобатися

На території Херсона встановили збір за місця для паркування транспортних засобів
Заступник міського голови Володимир Пепель надає звіт про роботу, виконану із 14 по 18 червня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X