В.о. заступника міського голови Сергій Циганок зустрівся з представниками Міністерства у справах ветеранів України

Новини
👁 175

Херсон відвідали представник Міністерства у справах ветеранів України В’ячеслав Серпокрил та міський голова Олександрівська Микола Греков, зустрівшись із в.о.заступника міського голови Сергієм Циганком.

Головною темою зустрічі стали соціальний захист та забезпечення житлом учасників бойових дій з окупованої та анексованої території (АТОВПО).

Так, В’ячеслав Серпокрил зауважив: “Знаходимо повне розуміння з боку місцевої влади по порушених питаннях. Аби відреагувати в межах компетенції, в Херсоні чекають на офіційного листа від Мінветеранів пропозицією включити в програму соціально-економічного розвитку питання забезпечення житлом ветеранів АТО з числа ВПО”.

Зі свого боку, Сергій Циганок підкреслив, що міська рада готова виказувати усіляку підтримку учасникам АТО/ООС.

Від Нова Нація лист з відповідною пропозицією було направлено до Мінветеранів, також це питання неодноразово обговорювалося на зустрічах з міністром, пані Юлією Лапутіною.Гроші на фінансування в поточному році Постанов КМУ 280 та 719 Херсонська область вже отримала. Найближчим часом вони будуть розподілені серед щасливчиків згідно черги.Дякуємо представникам Херсонської ОДА та Херсонської міськради за конструктивну співпрацю! Дякуємо Мінветеранів в особі міністра пані Yulia Lap та першого заступника міністра Олександр Порхун за організацію зустрічей!Окрема подяка нашим добрим Друзям, завдяки фінансовій підтримці яких це відрядження стало можливим (бензин, проживання, харчування)!Ну і поза сумнівом сердечно дякуємо Миколі Олександровичу, який продовжує системно досягати поставлених цілей в виборюванні соціальних гарантій для спільноти АТОВПО!(А міг би вдома на дивані біля телевізора валятися)Микола – Respect! 👍

Вам також може сподобатися

Депутати виділили грошову допомогу на лікування тяжкохворим херсонцям
До Дня міста у Херсоні проведуть кілька фестивалів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X