В.о.заступника міського голови Сергій Циганок надає звіт про виконану за минулий тиждень роботу

Новини
👁 37

В.о.заступника міського голови Сергій Циганок надає звіт про виконану за минулий тиждень роботу.

Управління культури:

1. З метою сприяння у виконанні рішень міської ради від 24.04.2019 № 1912 «Про перейменування вулиці Молочна на вулицю Ігоря Шпака» та № 1913 «Про перейменування провулка Зрошувального на провулок Михайла Шульца» підготовлено листи на Корабельну та Суворовську районні у місті Херсоні ради з проханням надати адресний план вулиці Ігоря Шпака та провулку Михайла Шульца, зазначивши діючу нумерацію будинків. Опрацьовується питання стосовно встановлення адресних табличок.

2. Здійснюється моніторинг об’єктів культурної спадщини.

3.Опрацьовується питання щодо розробки Програми охорони культурної спадщини на території Херсонської міської територіальної громади.

4. У центральній бібліотеці ім. Лесі Українки проведено зустріч з депутатами міської ради та представниками громадськості стосовно концепції та проведення Дня Незалежності України.

5. Проведено зустріч з головами районих у місті Херсоні рад щодо Дня Незалежності України та Дня міста.

6. Проведено зустріч з працівниками бібліотеки-філії та громадськістю з обговорення питань подальшої роботи бібліотеки та подання проєкту на громадський бюджет.

7. Проведено зустріч з працівниками управління молоді та спорту міської ради щодо створення міського молодіжного центру.

Управління молоді та спорту:

Із 4-11 липня у місті  Камчія (Болгарія) триває Кубок світу з кіокуши карате в  якому беруть участь спортсмени міста Херсона Гнатковський Ілля, Дерюгін Максим.

Із 1 по 6 липня у місті Скадовськ відбулися навчально-тренувальні збори з підготовки до чемпіонату Європи з пляжного гандболу серед дорослих (жінки), у складі національної збірної команди України, учасниками яких  є Калигіна Анастасія та Дябло Анна.

3-4 липня у місті Миколаїв відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное  «Стрімкі човки» (Південна зона), спортсмени нашого місті посіли наступні призові місця (Левицька Олександра С-2 200 м – 2 місце;С-2 500 м – 4 місце;С-1 500 м – 5), (Разумов Нікіта С-1 1000 м – 7 місце,К-1 200 м – 5 місце;К-1 500 м – 5 місце), (Друсінова Анна  К-2 1000 м – 10 місце.)

Управління освіти:

Упродовж тижня на сайті управління освіти Херсонської міської ради розміщено інформацію:

  • Про участь вихованців Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради в обласному дистанційному конкурсі «RoboProject» з освітньої дитячої робототехніки;
  • Про участь вихованців зразкового театрального колективу «Веселята» Херсонської спеціалізованої школи №57 у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена»;
  • Повідомлення про створення відкритої сторінки з питань харчування дітей «Харчування дітей у закладах освіти м. Херсон» (https://www.facebook.com/osvitaharchuvannia).

Вам також може сподобатися

В.о.заступника міського голови Роман Головня звітує про роботу, проведену за тиждень
Перелік об’єктів освітлення, які станом на 18.05.2021 не знаходяться та не передаються на баланс КП “Херсонміськсвітло”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X