В.о. заступника міського голови Роман ГОЛОВНЯ звітує за роботу, проведену за тиждень

НовиниСоціальні послуги
👁 140

Протягом останнього тижня червня організовано та проведено:

Зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Туніській Республіці Володимиром ХОМАНЦЕМ, Надзвичайним і Повноважним Послом України в Ліванській Республіці Ігорем ОСТАШОМ, з Директором Четвертого територіального департаменту Міністерства закордонних справ Євгеном ПІКАЛОВИМ у форматі відеоконференції за допомогою сервісу відеотелефонного зв’язку ZOOM. На зустрічах  обговорені подальші кроки у напрямку міжнародного співробітництва в регіоні з Туніською Республікою, Ліванською Республікою та Ісламською республікою Іран, також  питання щодо можливості візиту делегації міст Північного Лівану до міста Херсону. Узгодили укладання меморандуму взаєморозуміння щодо розвитку побратимських відносин між містом Херсон та містом Бандар-Анзалі.

 Європейський союз спільно з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні запровадили  нову ініціативу «Мери за економічне зростання» (2021-2024) в Україні.

01.07.2021 вперше в м.Херсоні відбулося урочисте відкриття  Регіонального акселератора GCIP (RA GCIP) для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області на базі Херсонського національного технічного університету, метою якого є підтримка стартап-проєктів, створення комфортного інноваційного середовища для продукування та реалізації креативних ідей, розвитку зеленої економіки, налагодження співробітництва з промисловістю та малим підприємництвом.

Регіональний акселератор GCIP (RA GCIP) для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області  здійснюватиме діяльність за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO). «Глобальної інноваційної програми екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України» (GCIP Ukraine), Глобального екологічного фонду  (ГЕФ) і сприятиме Херсону розвивати нові технології, ставати інвестиційно привабливим  та досягти сталого розвитку економіки, розвивати та  підтримувати таланти.

Також відбувся захід «Програма покращення індексу конкурентоспроможності міст», який присвячений створенню міжміської робочої групи – постійного дорадчого органу та платформи ефективної комунікації між громадами, до складу якої входитимуть представники міст-учасників дослідження «Індексу конкурентоспроможності міст», які виявили бажання ділитися досвідом та напрацьованими найкращими практиками у створенні сприятливого місцевого бізнес-клімату. Представники департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради долучились до зазначеного заходу та отримали кейс з дослідженнями ІКМ  2019-2020 року. Місто Херсон буде включено до другої хвилі дослідження 2020-2021 року.

Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо надання технічної допомоги «Херсон 1», відповідно до вимог проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», з метою підвищення рівня довіри громадян до органів місцевого самоврядування та залучення громадян до процесів з прийняття рішень, вирішено до постійних членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року долучити  до роботи  цієї робочої групи асоційованих членів.

Для залучення ще більшої кількості представників суб’єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об’єднань підприємців, організацій роботодавців міста Херсона, компетентних у питаннях, що розглядатимуться підгрупами за відповідними напрямами проведення аналізу стану розвитку Херсонської міської територіальної громади, розроблено Google-анкету, яку розміщено на онлайн-платформах, в соціальних мережах від лідерів громадської думки, через засоби масової інформації.

Посилили контроль у місцях стихійної торгівлі (по просп.Святих Кирила та Мефодія) та провели профілактично-роз’яснювальну роботу серед торговців щодо неможливості здійснення торговельної діяльності у невстановлених для цього місцях та провели заходи, спрямовані на їх переміщення на території поруч розташованих ринків.

Опрацьовано інформацію управлінь праці та соціального захисту населення стосовно отримання/неотримання субсидій 174 громадянами. За результатами  підготовлено 5 проєктів  розпоряджень міського голови щодо надання 158 громадянам  адресної грошової допомоги  для часткового покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 171,175 тис грн.

Вам також може сподобатися

Сьогодні відбувся круглий стіл за участі комунальних підприємств
Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про роботу, проведену за тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X