В.о.заступника міського голови Роман Головня звітує щодо роботи за тиждень

Новини
👁 174

Звіт в.о.заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, радника міського голови
Романа ГОЛОВНІ.

Організація та проведення офіційної зустрічі керівництва Херсонської міської ради з представниками місії проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», 06.08.2021 року. У складі делегації зі сторони місії проєкту Міжнародної організації праці були присутні: Джемал ХОДЖИЧ – Старший технічний радник проєкту, Тетяна МІНЕНКО – національний керівник проєкту, Катерина ГАЙДУК – асистент проєкту,
Оксана ГЛЄБУШКІНА – виконавча директорка ГО “Громадський центр “Нова генерація”, заступник голови Місцевого партнерства зайнятості у м. Херсон. Зустріч організована для підсумовування дворічної роботи проєкту на території міста Херсон.


Продовжено роботу щодо надання консультаційної допомоги суб’єктам господарювання стосовно організації ними сезонної торгівлі безалкогольними напоями, морозивом, сільськогосподарською та баштанною продукцією на території Херсонської міської територіальної громади.


З 27 липня по 2 серпня 2021 року спільно з представниками правоохоронних органів здійснено рейди-обстеження у місцях потенційної стихійної торгівлі (вул.Маяковського, вул.Потьомкінська). За результатами проведених заходів було виявлено і упереджено 12 випадків розміщення об’єктів несанкціонованої торгівлі, з торгуючими проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо незаконності здійснення торговельної діяльності у невстановлених для цього місцях та вжито заходи, спрямовані на їх переміщення на території поруч розташованого ринку. Станом на 03.08.2021 торгівля сільськогосподарською продукцією за адресою: м. Херсон, вул.Маяковського, 18 відсутня.

Проведено засідання комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації.
За результатами розгляду 1 учаснику АТО(ООС) з-поміж ВПО призначено грошову компенсацію для придбання житла.

Зараз період відпочинку та оздоровлення. Так, на оздоровлення направлено до:
– ДП «УДЗ «Артек» (м. Пуща Водиця, Київ) – 7 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;
– ДП «УДЗ «Молода гвардія» (м. Одеса) – 8 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.


За результатами опрацювання інформації районних управлінь праці та соціального захисту населення стосовно отримання/неотримання субсидій 1605 громадянами та підготовлено 5 проєктів розпоряджень міського голови щодо надання 1600 громадянам адресної грошової допомоги для часткового покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 547,475 тис.грн.


Прийнято та перевірено розрахунки на відшкодування витрат від:
– КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» за пільгові перевезення окремих категорій громадян, які мають право на безплатний проїзд відповідно до чинного законодавства та міської комплексної програми «Соціальний захист»:
– водним транспортом – на загальну суму 366,920 тис. грн;
– автомобільним транспортом – на загальну суму 105,234 тис. грн;
– підприємства організації інвалідів «Спроможна громада «Рідна Земля» за перевезення осіб з інвалідністю спеціально пристосованим транспортом «Соціальне таксі» на загальну суму 29,164 тис. грн.

Посилено роботу в частині проведення вакцинації від захворюваності на COVID-19. В кожній поліклініці знаходиться пункт щеплення (консультацію можна отримати у свого сімейного лікаря) також можна звернутись до центрів масової вакцинації за наступними адресами:
– м. Херсон, вул. Залаегерсег, 19 ЗАТ «ТРЦ «Фабрика»;
– проспект 200 років Херсона, 25 поліклініка №3 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є. Карабелеша»;
– вул. Комарова, 2 поліклініка №1 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних».
– Станом на 06.08.2021 щеплено всього 57104 особи.

Вам також може сподобатися

Де КП “Херсонміськсвітло” виконує роботи
7 серпня громадський транспорт на деяких маршрутах працюватиме до 23.00

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X