В.о.заступника міського голови Роман Головня звітує про роботу за тиждень

Новини
👁 476

В.о.заступника міського голови Роман Головня звітує про роботу за тиждень.

З метою розвитку міжнародних відносин на регіональному рівні з вжито організаційних заходів  щодо поновлення співпраці  з:

  • Посольством України в Ліванській Республіці;
  • Посольством України в Туніській Республіці;
  • Посольством України в Державі Ізраїль;
  • Посольством Ісламської Республіки в Україні.

Спільно з радником Херсонського міського голови на громадських засадах Андрієм Бойченко активізовано роботу щодо налагодження економічного, торгівельного та інвестиційного співробітництва з Китайською Народною Республікою, а саме з містом Гуанчжоу провінції Гуандун за напрямками:

  • підписання меморандуму  щодо зміцнення співробітництва між містами Херсон та Гуанчжоу;
  • постачання до  Китайської Народної Республіки екологічно чистої сировини для медичної, косметичної та харчової промисловості;
  • медичний туризм: розроблення програми оздоровлення китайського населення на територіях Херсонської міської територіальної громади та Херсонської області;
  • відкриття клініки китайської медицини та центру реабілітації наслідків тяжких інфекційних захворювань.

3.   Також, з метою активізації розвитку муніципального та міжнародного співробітництва з Республікою Болгарією, відбулася зустріч  з представником громадської організації «Болгари Херсонщини ім. Хана Кубрата» Юрієм Палічевим. На зустрічі обговорено шляхи поновлення побратимських відносин з містом Шумен, встановлення та урочистого відкриття пам’ятного знаку на честь багаторічної дружби між містами. Також, під час зустрічі  визначено шляхи налагодження ділового співробітництва з представниками ТОВ «Інвестиційне агентство розвитку сільських територій».

4. Подано проєктів до ДФРР:

            • Будівництво каналізаційної мережі по вул. Некрасова: від  вул. Ціолковського до вул. Ракетної у м. Херсоні. Очікуваний обсяг фінансування проєкту з ДФРР 10 млн 269 тис. 901 грн., з місцевого бюджету 1 млн.141 тис. 101 грн.

            • Будівництво лабораторії контролю якості питної води для  МКП «Виробниче управління водопровідної – каналізаційного господарства міста Херсона». Очікуваний обсяг фінансування проєкту з ДФРР – 37 млн.131 тис. 525 грн., з місцевого бюджету – 4 млн. 125 тис. 740 грн.

            • Реконструкція чаші Лебединого озера у місті Херсоні. Очікуваний обсяг фінансування проєкту з ДФРР – 48 млн. 483 тис. 609 грн., з місцевого бюджету –  17 млн. 34 тис.782 грн.

5. Проведено zoom-зустріч із заступником міністра цифрових трансформацій Валерією Іонан та координатором Артемом Платоновим щодо створення в Херсоні Центру підтримки підприємництва Дія.Бізнес.

6.Департамент економіки та інвестицій Херсонської міської ради запрошує  до участі підприємства харчової та переробної промисловості міста до участі в онлайн виставці, організованої Торгово-промисловою палатою Італії в Україні (Асоціація ЧЧІПУ) у співпраці з Premier Expo, яка відбудеться із 6 по 9 липня 2021 року FOOD PROCESSING UKRAINE 2021 на  платформі  https://www.b2bitalia.org/free/.

З метою продовження спільної роботи у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні», з 22 по 24 червня  планується візит  представників Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), які братимуть участь у засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року почнуть працювати за напрямами проведення аналізу розвитку Херсонської міської територіальної громади.

У рамках запланованих заходів, експерти Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) презентуватимуть досвід Маріуполя, проводитимуть ділові ігри, виїзд до ЦНАПу з підведенням підсумків співпраці та візит до майбутнього Мультицентру. 

Протягом тижня опрацьовано питання направлення на оздоровлення до ДП «УДЗ «Артек»  (м. Пуща Водиця, Київ) та ДП «УДЗ «Молода гвардія»  (м. Одеса)   дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 

За результатами підготовлено документи на оздоровлення до:

           – ДП «УДЗ «Молода гвардія» 7 дітей, з них: 2 дитини  із багатодітних родин, 1 дитина – сирота, 2 дитини учасників АТО/ООС, 2 талановитих та обдарованих дітей;

           – ДП «УДЗ «Артек»  5 дітей, з них: 3  дитини, позбавлених батьківського піклування, та 2 дитини з багатодітних сімей.

Вам також може сподобатися

Де КП “Херсонміськсвітло” виконувало роботи 18 червня
Депутати передбачили кошти на заходи з оптимізації маршрутної мережі ХМТГ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X