В.о.заступника міського голови Роман Головня звітує про роботу, проведену за тиждень

Новини
👁 237

В.о.заступника міського голови Роман Головня звітує про роботу, проведену за тиждень.

Відбулася зустріч Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва з Генеральним консулом Республіки Болгарія в Одесі паном Свєтославом Івановим. На зустрічі також були присутні голова правління громадської організації «Болгари Херсонщини ім. Хана Кубрата» Петро Чумаков,член правління громадської організації «Болгари Херсонщини ім. Хана Кубрата», в.о заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, радник міського голови Роман Головня та  заступник голови обласної ради з питань міжнаціональних відносин при Херсонській обласній державній адміністрації Юрій Палічев. .

Під час зустрічі  обговорено перспективні напрями співробітництва з Республікою Болгарією у економічній, інвестиційній, туристичній, освітній галузях. Особлива увага приділялась  укріпленню побратимським відносин між  містом Херсон та болгарським містом Шумен. Також йшлося про концепцію відкриття недільної школи у місті Херсоні для вивчення болгарської мови, проведення спільного туристично-економічного форуму у місті Одесі, поновлення чартерного авіарейсу «Херсон-Бургас».

Відбулася зустріч .в.о заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, радника міського голови Романа Головні, секретаря Херсонської міської ради Галини Лугової  з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні: радником з політичних питань Девідом Ґеренбеком, радником з питань прав людини Патриком Кнаппом та співробітницею політичного відділу Тетяною Стечак. Під час перемовин обговорено стан справ у місті з питань внутрішньопереміщених осіб, зокрема кримських татар, подальшу співпрацю між Херсонською міською радою та Посольством США в Україні.

Відбулася робоча зустріч з директором Херсонського міського фонду підтримки підприємництва Наталією Кравець з питання організації семінару для підприємців-початківців «Сучасне підприємництво: аспекти становлення власного бізнесу, трансформація бізнес-ідеї та ефективні інструменти підвищення обсягів продажу», який відбудеться  15 липня о 10.00.Також обговорилися питання про роботу фонду, перспективні плани, розробку нової програми підтримки малого підприємництва.

Надано консультаційну та організаційну допомогу суб’єктам господарювання стосовно організації ними сезонної виносної торгівлі безалкогольними напоями, морозивом, сільськогосподарською та баштанною продукцією на території Херсонської міської територіальної громади.

Спільно з керівництвом підприємства КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» проведено аналіз причин заборгованості, динаміку погашення заборгованості, визначені заходи для її погашення, розроблено графік погашення боргу.

З метою ефективної реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» та контролю за виконанням умов договорів про субкредитування між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Херсонською міською радою та міським комунальним підприємством «Херсонтеплоенерго» підготовлено проєкт робочої групи з реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».

Комісією  з розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, у зв’язку зі зміною опосередкованої вартості спорудження житла,  здійснено перерахунок призначеної грошової компенсації за  належні для отримання жилі приміщення одному учаснику бойових дій на території інших держав.

Комісією щодо розгляду заяв  внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації, у зв’язку зі зміною опосередкованої вартості спорудження житла,   здійснено перерахунок призначених грошових компенсацій за  належні для отримання жилі приміщення  19 особам.

Комісією щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації, у зв’язку зі зміною опосередкованої вартості спорудження житла, здійснено перерахунок призначених грошових компенсацій за  належні для отримання жилих приміщень  10 особам.

Також протягом тижня опрацьовано питання щодо направлення на оздоровлення до  ДП «УДЗ «Артек»  (м. Пуща Водиця, Київ) та ДП «УДЗ «Молода гвардія» (м. Одеса) дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 

 За результатами підготовлено документи на оздоровлення до:

  – ДП «УДЗ «Молода гвардія» 11 дітей;

 –  ДП «УДЗ «Артек»  4 дитини.

Прийнято, опрацьовано та направлено до суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству  58 повідомлень про вчинення домашнього насильства.

Продовжується робота щодо вакцинації населення проти COVID-19 – вакциновано 1330 осіб, ревакциновано 1600 осіб.

Вам також може сподобатися

На ТРК ВТВ плюс стартував масштабний дитячий проєкт “РОЗУМАХИ, ДО СПРАВИ!”
В.о.заступника міського голови Сергій Циганок надає звіт про виконану за минулий тиждень роботу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X