В.о.заступника міського голови Роман Головня звітує про роботу, проведену за тиждень

Новини
👁 115

В.о.заступника міського голови Роман Головня звітує про роботу, проведену за тиждень.

Розглянуто 20 проєктів, які можуть бути реалізовані за рахунок Громадського бюджету. 10 із них повернуто на доопрацювання авторам, 8 – направлені до відповідних виконавчих органів на експертну оцінку, 2- відхиллено за невідповідність вимогам Положення.

З метою запобігання використанню незадекларованої праці органи місцевого самоврядування посилили інформаційну роботу з суб’єктами господарювання та їхніми найманими працівниками. Надано інформацію для розміщення на сайті Херсонської міської ради щодо старту інспекційної кампанії «Виходь на світло» з питань виявлення неоформлених трудових відносин  суб’єктами господарювання усіх форм власності.

Постійно надається консультаційна та організаційна допомогу суб’єктам господарювання стосовно організації ними сезонної торгівлі безалкогольними напоями, морозивом та сільськогосподарською та баштанною продукцією  на території Херсонської міської територіальної громади суб`єктам господарювання/

Спільно з представниками правоохоронних органів здійснено рейд-обстеження у місцях потенційної стихійної торгівлі (район ринків «Пушний» та «Центральний») та проведено профілактично-роз’яснювальну роботу серед торговців щодо неможливості здійснення торговельної діяльності у невстановлених для цього місцях та провели заходи, спрямовані на їх переміщення на територію ринку «Центральний».

Підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між Херсонською міською радою та громадською організацією «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «ВЕЛІД». Метою Меморандуму є взаємодія та координація діяльності органу місцевого самоврядування та громадської організації, спрямована на досягнення позитивних результатів у здійсненні державних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на поліпшення соціально – економічного розвитку Херсонської міської територіальної громади, соціального захисту людей з інвалідністю

Підписано Меморандум про співпрацю між Херсонською міською радою та Херсонським міським фондом підтримки підприємництва. Метою цього Меморандуму є взаємодія та координація діяльності органу місцевого самоврядування та Херсонського міського фонду підтримки підприємництва, спрямована на реалізацію державної політики з питань розвитку та фінансової підтримки підприємництва, ефективне використання його можливостей у соціально – економічному розвитку Херсонської міської територіальної громади.

 Підписано Меморандум про співпрацю між Херсонською міською радою та громадською організацією «Інформаційний Ресурсний Центр «Правовий простір». Метою цього Меморандуму є взаємодія та координація діяльності органу місцевого самоврядування та громадської організації, спрямована на забезпечення доступу населення до правосуддя, поширення правових знань, розвиток правових практик, досягнення позитивних результатів у здійсненні державних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на впровадження реформ у правовій системі, дотримання прав людини та верховенства права в Херсонській міській територіальній громаді.

Взяли участь у навчальному семінарі з питань організації земельних електронних аукціонів, який організовано Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації за участі представників ТОВ «Електронні торги України» і фахівців Херсонського державного аграрно-економічного університету та Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України.

 Департаментом економіки та інвестицій продовжується робота щодо налагодження економічного, торгівельного та інвестиційного співробітництва з містом Гуанчжоу провінції Гуандун (Китайська Народна Республіка).    

Створено інвестиційний паспорт міста Херсон (українською та англійською мовами).           

Виконавчим комітетом Херсонської міської ради 22.07.2021 прийнято рішення №330 «Про створення дитячого будинку сімейного типу на базі родини ТОМАРОВСЬКОГО Т.С. та ТОМАРОВСЬКОЇ Ю.В.» до якого влаштовано 6 дітей позбавлених батьківського піклування.

 Для дітей пільгових категорій організовано відвідування циркової вистави: 21.07.2021 – 50 чол.; 22.07.2021 – 100 чол.; 23.07.2021 – 30 чол.

 Прийнято та перевірено персоніфіковані розрахунки на відшкодування витрат транспортних підприємств  за перевезення пільгових категорій громадян залізничним, водним транспортом та автомобільним транспортом до  дачних ділянок, розташованих у складі територій Білозерської, Голопристанської та Олешківської територіальних громад, та подальше перерахування коштів  підприємствам за ці перевезення:

  • АТ «Укрзалізниця»  – на загальну суму 220,37 тис .грн.;
  • КП «Херсонкомунтранссервіс» – на суму 444,32 тис. грн. (водний транспорт) та на суму 212,91 тис. грн. (автомобільний транспорт).
  • Опрацьовано питання направлення на оздоровлення  до «Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку  ім. Ю. О. Гагаріна  Херсонської обласної  організації профспілки працівників державних установ України» (м. Скадовськ)  25 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (дітей учасників АТО\ООС та дітей із числа ВПО).                             

          з 19  по 23.07.2021 вакциновано –  1793 особи.

 

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі міста косять “білі плями” незакріплених територій
Для підтримки ОСББ громади затвердили програму “Енергодім”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X