В.о.заступника міського голови Роман Головня ознайомився із роботою нового гемодіалізного відділення у лікарні ім. Карабелеша

Новини
👁 131

В.о.заступника міського голови Роман Головня відвідав нове гемодіалізне відділення у лікарні ім. Карабелеша.

Наразі у відділенні встановлено три гемодіалізних апарати виробництва Японія «Nipro корпорейшн».

Всього планується поставити 18 апаратів, які за своїми технічними характеристиками спроможні проводити гемодіаліз і гемофільтрацію. Підприємство запаслось розхідними матеріалами на 1500 діалізів – з розрахунку на великий потік пацієнтів. У відділенні провели капітальний ремонт, встановили нову систему водопостачання. Відтепер в лікарні ім.Є.Карабелеша проводитимуть сучасні процедури очищення крові від токсинів для людей с порушенням функції нирок. Завдяки висококласному обладнанню значно покращиться якість діалізу, який широко використовується при нирковій недостатності.

Роман Головня відзначив, що відкриття такого відділення – один із перших етапів на шляху до проведення у лікарні операцій із трансплантації нирки та додав, що у медичному закладі вже створили початкову базу даних з людей, яким необхідна «штучна нирка».

“Наразі відділення вже приймає пацієнтів, які потребують допомоги – ми поспілкувалися із деякими з них. Пацієнти відзначають, що нововідкрите відділення – одне з кращих в області”, – підкреслив в.о.заступника міського голови.

Вам також може сподобатися

Департамент міського господарства пояснює ситуацію стосовно дерева, яке сьогодні упало на вул.Потьомкінській
Депутати постійної комісії «ЖКГ» проголосували за винесення на розгляд сесії міськради Програми підтримки ОСББ “Енергодім”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X