В.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко звітує про роботу, проведену за тиждень

Новини
👁 147

В.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко звітує про роботу, проведену за тиждень.

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і звʼязку департаменту міського господарства міської ради виконувалася наступна робота:

До управління протягом тижня на розгляд та опрацювання надійшло  звернень, листів, доручень, депутатських звернень та ін. – 125 шт.

Опрацьовано на надано відповіді  –  58 шт.

Підготовлено дозволів на проїзд великовагової та негабаритної техніки –  1 шт.

Підготовлено дозволів на проведення земельних робіт – 5 шт.

Взято участь у виїзних нарадах з питань дорожнього господарства, проводилися обстеження вулично-дорожньої мережі.

Протягом тижня забезпечено щоденний виїзд на маршрути загального користування до 299 автобусів та 40 тролейбусів.

Комунальним підприємством «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради продовжується робота щодо випуску на лінії нових автобусів ATAMANА092Н6 на міські автобусні маршрути загального користування №№ 3,4,5,6,14,17, зокрема здійснюється стажування водіїв автотранспортних засобів, забезпечується розміщення у салонах автобусів необхідної візуальної інформації для пасажирів.

Здійснюється опрацювання звернень та пропозицій мешканців міста стосовно розроблення нової маршрутної мережі міста.

19 липня з 15:00 до 16:40 на площі Одеській (Річпорт) за участю представників комунальної установи «Диспетчерська служба автоматизованого контролю за роботою транспорту» Херсонської міської ради  у формі контролю на лінії здійснено виїзну перевірку роботи міського автобусного маршруту загального користування №9«Річпорт – Залізничний вокзал – мкр.ІІ Таврійський» (перевізник – ПП «Корнет-Стиль»), про що складено відповідний акт із зазначенням виявлених порушень та зауважень.

20 липня з 04:00 до 08:30 за місцем знаходження матеріально-технічної бази по вул. Ракетній, 114 було здійснено перевірку приватного підприємства «Корнет-Стиль» (у формі контролю на випуску), який обслуговує міські автобусні маршрути загального користування №8, 9, 20, 48.

За результатами перевірки складено акт, представникам підприємства-перевізника на місці вказано на виявлені зауваження та порушення, деякі з яких одразу ж усували.

21 липня з 14:30 до 16:30 у смт Антонівці проведено виїзну перевірку роботу міського автобусного маршруту загального користування №30 «смт Антонівка (вул.Антонівська) – мкр.ІІ Таврійський (вул.Володимира Великого)» (перевізник – ПФ «МИС»), про що складено відповідний акт.

22 липня з 05:00 до 07:00 за місцем знаходження матеріально-технічної бази по Бериславському шосе, 46 здійснено перевірку приватного підприємства «Союзавто», який обслуговує міські автобусні маршрути №7, 33-к.

Під час перевірки виявлено ряд порушень та зауважень, що відображено в акті, у зв’язку з чим прийнято рішення провести позапланову перевірку роботи даного підприємства.

Вказані перевірки здійснювалися за участі інспекторів Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, які перевіряли технічний стан автобусів та наявність необхідних документів.

На 23 липня у смт Зеленівка заплановано виїзну перевірку роботи міських автобусних маршрутів загального користування №33 (перевізник – КП  «ХКТС» ХМР) та №33-к (перевізник – ПП «Союзавто»), у зв’язку з низкою скарг від пасажирів на якість транспортних послуг.

Здійснюється підготовка документів для проведення електронних торгів, обробка проектно-кошторисної документації, підготовка звітної інформації щодо організацій, задіяних у поточному та капітальному ремонтах на території міста.

Забезпечено постійний контроль за станом проведення поточних ремонтних робіт на території міста.

Розпочато роботи з поточного ремонту дорожнього покриття по вул.Московській, вул.Некрасова, вул.Університетській, вул.Робочій, вул.Гімназичній, вул.Іллюші Кулика, вул.Івана Богуна, просп.200-річчя Херсону, вул.Тираспільській, вул. 295 Херсонської Стрілецької Дивізії.

Продовжуються роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул.Вишневій.

Розпочато роботи з капітального ремонту внутрішньо-дворових проїздів в межах вул.Миру та Бериславського шосе, вул.Миколи Куліша, 15, 15а, 15б.

Управлінням маркетингу міста і туризму виконувалася наступна робота:

19 липня відбулася зустріч з дирекцією київських рекламних агенцій ТОВ«Октагон» та ТОВ «Бігборд» з метою налагодження співпраці.сть посадових осіб управління у:

 • прес-конференції з презентації фестивалю DREAMГОГОЛЬFEST 2021 у м. Херсоні спільно з Мельпоменою Таврії, яка відбулася у Національному парку Олешківські піски.
 • ознайомчій нараді з операторами рекламного ринку у м. Херсоні з питання розвитку рекламної галузі.
 • зустріч з директором ТОВ «Агропродукт» щодо створення туристичного продукту

За результатами розгляду звернень щодо сприяння у розміщенні соціальної реклами опрацьовуються наступні проєкти:

 • «1033-річчя Хрещення Руси-України»;
 • фестиваль «З країни в Україну», направлений на створення умов для системного і стратегічного розвитку гуманітарної сфери в 11 містах України;
 • соціальна реклама Благодійного фонду «Квітна», що покликана привернути увагу громадськості до проблем раку молочної залози в Україні;
 • популяризації служби у лавах Національної Гвардії України
 • 30-річчя Незалежності України.

Надходження до бюджету за тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу за період 15 – 21 липня склали 85 655,21грн.

Станом на 19 липня від платників туристичного збору до міського бюджету надійшло 428,58тис.грн.

Опрацьовано 3 заяви суб’єктів господарювання щодо зовнішньої реклами, з них 1 – на продовження; укладено 4 договори про тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу; прийнято рішення про надання/відмову у наданні пріоритету на місце розташування 5 рекламних засобів; для ЦНАПу підготовлено 6 повідомлень суб’єктам господарювання; переоформлено;у зв’язку підвищенням тарифів перераховано суми за 25 договорами; підготовлено 3 договори за продовженими дозволами; переоформлено 2 дозволи і проведено розрахунки за договорами з врахуванням нових тарифів;проводився прийом та надавалися консультації суб’єктам.

Відділом з питань цивільного захисту міської ради виконувалася наступна робота:

 • відділом з питань цивільного захисту Херсонської міської ради здійснювалась взаємодія з Херсонською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою під час виконання заходів щодо запобігання виникненню небезпечних подій та ліквідації їхніх наслідків (прибирання аварійних дерев) на території Херсонської міської територіальної громади, згідно Меморандуму про співпрацю виконавчих органів Херсонської міської ради з Херсонською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою (протягом тижня);
 • 21 липня здійснено виїзд спільно з головою Корабельної районної у місті Херсоні ради на місце виникнення ситуації, яка склалася по вул. Нижній, 177 щодо незадовільного технічного стану підпірної стіни, збудованої для утримування ґрунту між земельними ділянками у секторі індивідуальної забудови, розташованими на різних рівнях. Мешканцям індивідуальних подвір’їв надано роз’яснення щодо заходів та порядку дій  з ліквідації небезпеки, пов’язаної із можливим руйнуванням підпірної стіни;
 • 21 липня проведено робочу зустріч з представником управління капітального будівництва міської ради щодо ситуації, яка виникла 13.07.2021 внаслідок руйнування склепіння труб каналізаційного колектора по  вул. Чорноморській,22;
 • 21 липня взято участь у робочій нараді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Пепеля щодо розгляду питання стосовно ситуації, яка склалася у зв’язку із невідповідністю вимогам санітарних правил і норм за бактеріологічними показниками проб річкової води на пляжах загального користування «Молодіжний» (смт Антонівка), «Південний» (вул. Марії Фортус,3), Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Адміністрація Херсонського морського порту), 2-й затон (лист Херсонського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області);
 • 22 липня організовано заходи з керівництвом Херсонського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області щодо монтажу електросирени та сигнально-гучномовного пристрою місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення;
 • підготовлено повідомлення керівному складу міста, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації про виникнення небезпечних подій, які сталися:
 • 16.07.2021 внаслідок нещасного випадку на воді (вул. Миколи Садовського, на березі р. Дніпро), загинула – 1 особа;
 • 18.07.2021 внаслідок нещасного випадку на воді (набережна  парк Слави, р. Дніпро), загинула – 1 особа;
 • 19.07.2021 внаслідок виявлення предмету схожого на снаряд АС-45 часів Другої світової війни (в районі Антонівського залізничного моста, акваторія р. Дніпро), 21.07.2021 групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загіну спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області знешкоджено АС-45 – 3 од.;
 • організовано заходи спільно з ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ОЗОН С» (м. Дніпро) щодо експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури і технічних засобів Херсонської місцевої системи централізованого оповіщення органів місцевого самоврядування, органів управління, сил цивільного захисту, суб’єктів господарювання і населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій;
 • проводилися заходи щодо підтримання в постійній готовності                         до дій за призначенням Херсонської місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення органів місцевого самоврядування, органів управління, сил цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, створеної на базі центральної диспетчерської служби «1580» відділу з питань цивільного захисту Херсонської міської ради (функціонує у цілодобовому режимі);
 • з 15 до 21 липня 2021 року центральною диспетчерською службою «1580» відділу з питань цивільного захисту Херсонської міської ради здійснено координацію дій чергових (диспетчерських) служб та взаємодію з оперативно-черговими службами Херсонської області з питань організації заходів із запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і небезпечних подій на території Херсонської міської територіальної громади (відпрацьовано 471 повідомлення та інформацій);
 • здійснювалась організація:
 • ведення оперативно-технічної документації штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, згідно Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2014 № 1406;
 • виконання протокольних рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо забезпечення виконання карантинних заходів та ходу ліквідації на території Херсонської міської територіальної громади наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19;
 • виконання розпоряджень керівника робіт з ліквідації наслідків  медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня, пов’язаної  із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19;
 • виконання протокольних рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Херсонській області;
 • з ліквідації наслідків  медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Херсонській області;
 • здійснено методичне супроводження підрозділів з питань цивільного захисту районних у місті Херсоні рад щодо забезпечення виконання завдань у сфері цивільного захисту на відповідній території та відпрацювання документів з питань цивільного захисту.

Вам також може сподобатися

Заступника міського голови Володимира Пепеля було відзначено під час сесії
У Суворовській районній раді розглянули питання соціальних виплат

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X