В.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко надає звіт про виконану за тиждень роботу

Новини
👁 124

В.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко надає звіт про виконану за тиждень роботу.

Управлінням маркетингу міста і туризму виконувалася наступна робота:

Посадовими особами управління з суб’єктами господарювання − операторам рекламного ринку відпрацьовується приведення у належний естетичний стан рекламних конструкцій та їх площин, благоустрою закріплених територій: суб’єктам господарювання направлено 29 приписів щодо неналежного естетичного стану та 2 приписи щодо самостійного демонтажу рекламних засобів.

Надходження до бюджету за тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу за період 1-7 липня склали 40 867,56 грн.

Опрацьовано 6 заяв суб’єктів господарювання щодо зовнішньої реклами, укладено 7 договорів про тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу, 1 короткостроковий договір; прийнято рішення про надання/відмову у наданні пріоритету на місце розташування 18 рекламних засобів; для ЦНАПу підготовлено 17 повідомлень суб’єктам господарювання; надруковано та передано до ЦНАПу для видачі суб’єктам господарювання 31 дозвіл на розміщення зовнішньої реклами; у зв’язку з продовженням терміну дії дозволів проведено уточнення по 16 об’єктам; проводився прийом та надавалися консультації суб’єктам.

Протягом тижня спільно з представниками робочих органів міських рад з питань туризму міст Миколаєва та Одеси підготовка проведення тижневого промо-туру «Одеса – Миколаїв – Херсон».

Взято участь у виїзній комісії з представниками міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» щодо ситуації, яка виникла 5 липня внаслідок руйнування склепіння залізобетонних труб каналізаційного колектора № 16 на території КНС-5 (вул. Покришева, 20), що призвело до провалу ґрунту, замулення колектору, припинення руху стоків, гідравлічного підпору та виливу на поверхню ґрунту неочищених стоків;

Відділом з питань цивільного захисту Херсонської міської ради виконувалася наступна робота:

  • здійснювалась взаємодія з Херсонською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою під час виконання заходів щодо запобігання виникненню небезпечних подій та ліквідації їхніх наслідків у зв’язку із погіршенням погодних умов (відкачка води, прибирання аварійних дерев)  на території Херсонської міської територіальної громади, згідно Меморандуму про співпрацю виконавчих органів Херсонської міської ради з Херсонською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою (протягом тижня);
  • 5 липня взято участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації, першого заступника голови комісії з порядком денним: «Про ситуацію, що склалася на території ДП «Херсонський морський торговельний порт»;

 Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і звʼязку департаменту міського господарства виконувалася наступна робота:

До управління протягом тиждня на розгляд та опрацювання надійшло  звернень, листів, доручень, депутатських звернень та ін. – 63 шт.

Протягом тижня забезпечено щоденний виїзд на маршрути загального користування 290 автобусів та 38 тролейбусів.

6 липня проведено нараду з керівниками підприємств-перевізників,  старостами округів, іншими представниками Херсонської міської територіальної громади для повторного обговорення оновленої мережі міських автобусних маршрутів.

7 липня керівництвом управління здійснювалися виїзди в складі робочої групи щодо організації дорожнього руху та перевезення пасажирів з площі Привокзальної в напрямку курортів, створеної департаментом інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації.

Розпочато роботи з поточного ремонту вул. Московської, Гімназичної, Університетської, І.Богуна та Некрасова.

Продовжується підготовка дефектних актів для визначення обсягів робіт із ремонту внутрішньодворових проїздів.

Встановлено дорожні знаки на площі Привокзальній.

Підготовлено матеріали для проведення процедури відкритих торгів на поточний ремонт вул. Шенгелія, Робочої, Гагаріна, Тираспольської, 295 Херсонської гвардійської дивізії.

Готуються матеріали для проведення процедури відкритих торгів на поточний ремонт вул. Потьомкінської та Чорноморської.

Вам також може сподобатися

Запрошуємо херсонців на екопаті “Хвиля рейву”
Сьогодні відбулося засідання коордради з питань детінізації та легалізації зайнятості населення

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X