В.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко надає звіт про виконану за минулий тиждень роботу

Новини
👁 95

В.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко надає звіт про виконану за минулий тиждень роботу.

Управлінням маркетингу міста і туризму виконувалася наступна робота:

 1. За результатами розгляду звернень щодо сприяння у розміщенні соціальної реклами вживалися заходи щодо розповсюдження друкованої продукції соціального спрямування за проєктом «Соціальне таксі», для донесення інформації про унікальні послуги соціального таксі для осіб з інвалідністю І та ІІ групи з порушенням опорно-рухового апарату та дітей з інвалідністю, які мають порушення ходи та/або неврологічного статусу.
 2. Посадовими особами управління з суб’єктами господарювання − операторами рекламного ринку відпрацьовується приведення у належний естетичний стан рекламних конструкцій та їх площин, благоустрою закріплених територій: суб’єктам господарювання направлено 10 приписів щодо неналежного естетичного стану та 2 приписи щодо самостійного демонтажу рекламних засобів.
 3. Надходження до бюджету за тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу за період 24-30 червня склали 152 691,93 грн.
 4. За І півріччя від платників туристичного збору до міського бюджету надійшло 403 805,68 грн.

Відділом з питань цивільного захисту Херсонської міської ради виконувалася наступна робота:

 • 25 до 30 червня 2021 року центральною диспетчерською службою «1580» відділу з питань цивільного захисту Херсонської міської ради здійснено координацію дій чергових (диспетчерських) служб та взаємодію з оперативно-черговими службами Херсонської області з питань організації заходів із запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і небезпечних подій на території Херсонської міської територіальної громади (відпрацьовано 316 повідомлень).
 • проводилися заходи щодо підтримання в постійній готовності до дій за призначенням місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення органів місцевого самоврядування, органів управління, сил цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, створеної на базі центральної диспетчерської служби «1580» відділу з питань цивільного захисту Херсонської міської ради (функціонує у цілодобовому режимі)

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і звʼязку департаменту міського господарства виконувалася наступна робота:

Протягом тижня забезпечено виїзд на маршрути загального користування 290 автобусів та 38 тролейбусів.

29 червня проведено нараду з працівниками КП «ХКТС» з питання оновленої мережі міських автобусних маршрутів.

2 липня проведено нараду зі старостами округів Херсонської міської територіальної громади для обговорення оновленої мережі міських автобусних маршрутів, отримання пропозицій та зауважень.

Протягом тижня керівництвом управління здійснювалися виїзди в складі робочої групи щодо організації дорожнього руху та перевезення пасажирів з площі Привокзальної в напрямку курортів, створеної департаментом інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації.

Також протягом тижня проведено нараду з проектантами з питання підготовки проєкта капітального ремонту вул. Гоголя, в межах вул. Ярослава Мудрого та вул. Преображенської.

Розпочато роботи з поточного ремонту вул. Московської, вул. Гімназичної та вул. Університетської.

Встановлено відповідні дорожні знаки, забороняючі проїзд вантажного автотранспорту по мосту через р. Вірьовчину в с. Степанівці.

Проведено повторне обстеження пров. Островського.

Обстежено:

 • вул. Потьомкінську, від вул. Соборної до воріт Морпорту;
 • вул. Порт-елеватор;
 • тротуар уздовж ДС № 83 по вул. Дорофєєва;
 • вул. Чорноморську, від вул. Іллюші Кулика до вул. Університетської;
 • вул. Університетську;
 • вул. Івана Богуна, від пл.. Білозерської до вул. Лавреньова;
 • вул. Лєрмонтова (с. Зеленівка);
 • вул. Радянська (с. Зеленівка);
 • вул. Студентську (с. Зеленівка).

Продовжується підготовка дефектних актів для визначення обсягів робіт із ремонту внутрішньодворових проїздів.

Комунальним  підприємством   « Міське  дорожнє  управління» Херсонської  міської  ради  виконувалася наступна робота:

Види  виконуваних  робітАдреси  виконуваних робіт
Очищення  прибордюрної  смуги від  нанесеного  грунту  ручним  способом  з  подальшим  його  вивезеннямвул. Робоча ( Р.Люксембург – Олександрівська )
 Об’їзд  по  місту та очищення  зливової каналізації та дренажів пр Ушакова  Задіяно  3 одиниці техніки  та  7 робітників  
Ямковий ремонт асфальто- бетонного покриттявул. Макарова, просп. А. Сенявіна, вул. Пестеля, вул. Миру, Острівське шосе, пров. Військовий, пров. Пугачова, пров. Козацький  

Вам також може сподобатися

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Кондратенко звітує про роботу за тиждень
Ще 3 херсонці захворіли на коронавірус

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X