В.о. заступник міського голови Роман Головня звітує про виконану роботу за період з 26.07 по 31.07

НовиниСоціальна сфера
👁 328

Продовжується спільна робота у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні», 09.08.2021  на засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року почне працювати оновлений склад робочої групи.  За підсумками анкетування, до постійних членів робочої групи додано 35 асоційованих.

Разом з експертами Проєкту USAID опрацьовуватиметься SWOT-аналіз за напрямами: «Міська громада – територія щасливих людей», «Креативна молодь  – молодіжна і гендерна політика, фізична культура та спорт, розвиток туризму і культури».

У рамках роботи щодо налагодження економічного, торговельний та інвестиційного співробітництва з Китайською Народною Республікою, а саме з містом Гуанчжоу провінції Гуандун проведена  робота з підготовки меморандуму про порозуміння щодо зміцнення співробітництва між містами Херсон та Гуанчжоу.

Продовжено роботу щодо розбудови  співробітництва з місцями побратимами. Так підготовлені пропозиції  голові правління громадської організації «Болгари Херсонщини ім.Хана Кубрата» Петру Чумакову, щодо формування плану заходів та створення робочої групи до 60-річчя побратимських відносин з містом Шумен, встановлення та урочистого відкриття пам’ятного знаку на честь багаторічної дружби між Херсоном та Шуменом.

За ініціативою радника міського голови, депутата міської ради В’ячеслава Білковського, за участю департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради, департаменту бюджету і фінансів та департаменту міського господарства було проведено навчання для керівників та бухгалтерів комунальних підприємств приєднаних територіальних громад щодо порядку складання, подання та затвердження фінансових планів.    Під час навчання були обговорені проблемні питання, що виникають під час складання фінансових планів. Надані консультації та прийнято рішення про проведення ще однієї зустрічі. 

Спеціалісти департаменту економіки та інвестицій завжди готові співпрацювати, надавати кваліфікаційну консультацію, адже фінансовий план – це основний документ за яким підприємство має працювати наступного року.          

 Провідні країни світу активно переходять на біологічні види палива, матеріали та компоненти, дбаючи про навколишнє середовище. Херсон також підтримує екологічний тренд, тим паче входячи до ТОПу найбільш екологічно чистих районів України. 

 Одним з пілотних проєктів цього напрямку може стати інвестиційний проєкт «Вирощування технічної коноплі». Таку ініціативу херсонця Павла Светославського днями обговорили на зустрічі начальник відділу інвестиційних проєктів Анна Гвалія та начальник відділу економічного аналізу Галина Лобода. Пан Павло презентував свою ідею, розповів про можливості напрямку та досвід інших країн.

Експерти називають вирощування та перероблювання технічної коноплі одним з перспективних напрямків агробізнесу в майбутньому. 

Технічні сорти коноплі не містять наркотичних речовин, а от користі від них дуже багато. Такі коноплі використовують у композитних матеріалах замість скловолокна, для виготовлення паперу та паперового посуду, набивають сидіння авто. 

Що важливо, культуру можна вирощувати без використання гербіцидів та інших ЗЗР. Водночас не потребує великих вкладень, а її рентабельність досягає 100%, в чому може конкурувати навіть із соняшником.

Тож незабаром Павло Светославський презентує інвестиційний проєкт спеціалістам, а представники Департаменту економіки та інвестицій сприятимуть у пошуку програм і грантів для його реалізації.

Це дозволить одночасно розвивати й бізнес, і тренд на екологічність та бережне ставлення до здоров’я людини та природи.

Також, протягом тижня проведено 2 спільних рейди (виїзди) зі спеціалістами служби у справах дітей та представниками поліції під час яких виявлено 6 сімей, складено 3 акти оцінки потреб.

Проведено 8 виїздів за місцем проживання родин, в яких виховується 17  дітей під час яких складено 4 акти оцінок потреб, в тому числі 2 планові та 3 позапланові виїзди до ДБСТ.

Проведення додаткової роботи (моніторинг) з ПС, ДБСТ та 18-ма сім’ями в СЖО щодо укладання декларацій з сімейними лікарями, робота продовжуватиметься.

 Здійснено 4 виїзди за адресами постраждалих від домашнього насильства.

Організовано видачу гуманітарної допомоги у вигляді підгузків у кількості 25 штук для жінок, які постраждали від домашнього насильства та виховують дітей віком до 1,5 років, спільно з ГО «Ліга соціально відповідальних жінок». Допомога надійшла від угорської Екуменічної Служби Допомоги.

Підготовлено та проведено до проведення фестиваль «Інклюзивний соціальний захід для родин з дітьми із синдромом Дауна «Щасливі разом».

 Відправлено на оздоровлення та відпочинок:

  • до «Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ім. Ю.О. Гагаріна  Херсонської обласної  організації профспілки працівників державних установ України» (м. Скадовськ) 30 дітей пільгових категорій (діти учасників АТО\ООС та діти із числа ВПО);                              
  • 11 дітей, які  проживають в КЗ  Херсонської обласної ради «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей», до оздоровчого табору Державного підприємства України «Артек»  (Річковий) Бериславського району Херсонської області.

Вам також може сподобатися

Розширенна нарада з питань ремонту ліфтового господарства
30 липня на маршрути міста виїхало 17 автобусів АТАМАН

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X