В лікарнях Херсона відкриють пункти видачі медпрепаратів

Новини
👁 6K


Чергову і вже традиційну нараду з директорами міських лікарень провів сьогодні Херсонський міський голова Ігор Колихаєв. У зустрічі брали участь також керівник Держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Херсонській області Владислав Данько та начальниця управління охорони здоров’я міської ради Світлана Межерицька.

Одним із питань порядку денного став стан розподілу гуманітарної допомоги, яку волонтерам і друзям Херсона таки удалося доставити в наше місто. Наразі вантаж ще сортується та розподіляється за категоріями медикаментів.

«Ви всі в рівних умовах і наше спільне завдання забезпечити найнеобхіднішими ліками херсонців. Робитимемо й надалі можливе та неможливе, аби містяни отримали медикаменти, які їм конче необхідні. Але у нас має бути чітка та зрозуміла система, за якою люди залишатимуть замовлення та отримуватимуть свої ліки», – сказав міський голова.

Так, на нараді підтвердили: всі замовлення на медпрепарати пацієнти мають залишати у своїх лікуючих або сімейних лікарів. Також директори медичних закладів Херсона повідомили, що на базі їхніх лікарень будуть працювати пункти видачі медпрепаратів, де херсонці за рецептом або направленням від лікаря отримуватимуть свої ліки ЗА НАЯВНОСТІ таких.

За додатковою інформацією слідкуйте на сайті Херсонської міської ради.

Вам також може сподобатися

У Херсоні працює громадський транспорт
До уваги мешканців Зеленівського округу: Відновлюється рух маршруту Херсон-Петрівка

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X