Увага! Завтра у Херсоні урочисто відкриють Міжнародну художню виставку «Мистецтво Чжень Шань Жень» (Істина Доброта Терпіння)

Новини
👁 360

Нагадуємо, що з 2 до 15 серпня 2021 року у виставковій залі Спілки Художників України з 11-00 до 19-00 м. Херсон (просп. Ушакова 30/1) почала діяти Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень» (Істина Доброта Терпіння).

Урочистості з нагоди відкриття відбудуться 3 серпня о 12-00.

В експозицію включені репродукції 12 художників з Австралії, Канади, Китаю, США, Таїланду, Тайваню і Японії – всього 40 картин. Оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «New Renaissance» (Нове Відродження), кілька творів – тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.

Виставка експонується з 2005 року, на сьогодні об’їхала понад 100 країн, експонувалася більше 1000 разів. В Україні виставка проходить із 2009 року, в містах: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Краматорськ, Маріуполь, Миколаїв, Запоріжжя, Рівне, Вінниця, Херсон.

Не пропустіть нагоди насолодитися чудовими сюжетами картин, які свідчать про пошуки їх авторами справжнього призначення людського життя.

Вам також може сподобатися

Що таке «норма накопичення» побутових відходів: консультує ХАКС
Оголошення про з’ясування власника рекламних засобів, що підлягають демонтажу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X