УВАГА! У Херсоні вводиться комендантська година!

Новини
👁 10K

На підставі чинного по всій Україні військового стану, заяви секретаря РНБО Олексія Данилова про те, що в разі потреби рішення подібного роду прийматимуться на місцевому рівні, враховуючи, що фактично управління ситуацією перейшло до рук міської влади. З огляду на факти пограбувань та мародерства, що частішають, я вводжу на території всієї Херсонської територіальної громади КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИННУ – з 22.00 до 6.00.

Так, згідно із Законом України «Про правовий режим воєнного стану» ст. 8, п. 5, комендантська година – «заборона перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень», у цей час буде заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень. Їх матимуть виключно працівники підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність міста. Прошу з розумінням до цього поставитися. Це вимушені заходи для вашої безпеки!

Комендантський патруль має право затримати людину та перевірити документи, щоб з’ясувати, чи може вона перебувати на вулиці у цей час. Патруль також має право встановити причину порушення комендантської години.У разі потреби комендантський патруль може проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень та житла затриманих громадян. У разі навмисного опору може застосувати фізичну силу або спецзасоби.

Сформовані патрулі будуть із Муніципальної варти Херсона, волонтерів, які мають дозвіл на носіння зброї, інших патріотичних громадян, які готові захищати своє місто. До вирішення складних ситуацій залучатимуться також сили ГУ МНС.

Інформувати про порушення у місті можна буде все за тими ж телефонами 1580 (тільки зі стаціонарних телефонів), 0503091580, 0972021580.Комендантська година починає діяти з 25 лютого 2022 року. Із сьогоднішнього дня.

Ми захищаємо своє місто.

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

Вам також може сподобатися

Сьогодні курсуватимуть містом 25 тролейбусів
На бульварі Мирному облаштовують сховище

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X