Увага! Розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2022!

Новини
👁 136

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року розпочалася 1 лютого і триватиме до 9 березня включно.

Цьогоріч основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 23 травня тестуванням з фізики і завершиться 17 червня тестуванням з біології.

Для випускників поточного року пунктом реєстрації є місце їх навчання, а керівник закладу освіти несе персональну відповідальність за своєчасність здійснення реєстрації випускників та надання сформованих комплектів реєстраційних документів до Херсонського регіонального центру.

Комплекти реєстраційних документів здобувачів освіти для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 01 березня 2022 року до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. Тож, радимо не відкладати реєстрацію на останні дні.

З детальною інформацією щодо реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням – https://khersontest.org.ua/

Вам також може сподобатися

Херсонський обласний краєзнавчий музей запрошує пенсіонерів на екскурсію
Сьогодні Херсонський Водоканал працює за п’ятьма адресами

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X