Увага! Оголошено конкурс на кращий архітектурний проект меморіального комплексу «Алея Героїв-захисників України від російської агресії»

Новини
👁 383

З метою пошуку кращого проекту меморіального комплексу «Алея Героїв-захисників України від російської агресії» в місті Херсоні оголошено відкритий Всеукраїнський архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозиції щодо меморіального комплексу «Алея Героїв-захисників України від російської агресії».

Замовником  конкурсу є Херсонська обласна державна адміністрація.

Організаторами виступили: Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації, управління містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації, управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації.

Умови та програма проведення Конкурс затверджені розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 28 травня 2021 року № 471, зареєстрованим Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) 09.06.2021 за № № 86/343, 87/344.

Проекти приймаються з 12 до 13 серпня 2021 року. Учасники подають конкурсні проекти організаторам конкурсу за адресою: просп. Ушакова, 16, м. Херсон, 73000.

Конкурс проводиться без реєстраційних внесків в один тур та проводиться без обмеження кількості його учасників.

Отримати конкурсну документацію на проектування можна звернувшись до  Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації за адресою просп. Ушакова, 16, м. Херсон, 73000, або завантажити з офіційного вебсайту Херсонської обласної (https://www.khoda.gov.ua/).

З 16 по 20 серпня 2021 року журі проведе перегляд поданих конкурсних проектів на відповідність Умовам та Програмі.

Проекти, що відповідають вимогам конкурсу розмістять  на офіційному вебсайті Херсонської обласної державної адміністрації (http://www.khoda.gov.ua/) з метою проведення Громадського обговорення та проведення інтернет-голосування.

Виставку конкурсних проектів проведуть з 21 серпня по 09 вересня  2021 року.

З 13 по 20 вересня 2021 року журі підведе підсумки конкурсу та визначить переможців.

Підсумки Конкурсу оголошуються Організаторами Конкурсу 28 вересня 2021 року та опубліковуються в засобах масової інформації, на офіційному вебсайті Замовника Конкурсу, на якому було розміщено оголошення про Конкурс.

Виставка конкурсних проектів – переможців Конкурсу проводиться з  28 вересня по 14 жовтня 2021 року, відвідування виставки є безкоштовним.

Нагородження переможців Конкурсу та заохочення інших Учасників відбудеться 14 жовтня 2021 року.

Переможці Конкурсу нагороджуються грошовими преміями у розмірі:

І премія – 33000 гривень (одна);

ІІ премія – 24750 гривень (одна);

ІІІ премія – 16500 гривень (одна).

Інші учасники Конкурсу нагороджуються відзнаками Херсонської обласної державної адміністрації.

Для отримання додаткової інформації Учасники Конкурсу можуть звертатися до Організаторів Конкурсу за адресою: просп. Ушакова, 16, м. Херсон, 73000, або для надання відповідей на запитання за телефоном: (0552) 22-45-57, електронна адреса: [email protected].

Вам також може сподобатися

Інформація щодо місць безпечних для купання
Тривають ремонтні роботи на каналізаційному колекторі на вулиці Покришева

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X