УВАГА! ЕВАКУАЦІЯ!

Новини
👁 365

До уваги херсонців – безкоштовна евакуація!

Російські окупанти продовжують тероризувати мирних жителів області. Найбільше страждають населені пункти, що знаходяться біля Дніпра. Через постійні атаки рашистів там практично неможливо забезпечити стале тепло- та водопостачання.

Тому найкращий варіант убезпечити себе – евакуюватися до більш безпечних регіонів.

Як це зробити

  • Щодня безкоштовними автобусами з Херсона до Одеси через Миколаїв. Для цього необхідно залишити заявку на «гарячу лінію» ХОВА: тел. 0800330951 або 091 481 78 45;
  • Telegram: @khoda_help_bot
  • Залишити заявку через Telegram-бот волонтерської організації Helping To Leave: @helpingtoleave_bot. Ті, хто записався на автобус, отримають смс-повідомлення із часом та місцем виїзду. З маломобільними людьми звʼязується оператор для уточнення деталей. Таких пасажирів евакуює волонтерська група на відповідному транспорті.
  • Потяг із Херсона до Хмельницького, який відправляється ЧЕРЕЗ ДЕНЬ по НЕПАРНИХ числах. Потяг відправляється о 14:27 год. із Херсонського залізничного вокзалу. Для реєстрації та посадки необхідно приїхати на вокзал заздалегідь – за 2-3 години до відправлення потягу, реєстрація розпочинається о 11:30 год. Після прибуття до Хмельницького вас забезпечать житлом.

Вам також може сподобатися

Херсонці можуть скористатися програмою “Доступні ліки”
Як отримати заборговані соціальні виплати мешканцям Херсонської громади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X