Уряд розширив державну підтримку аграріїв на 2021 рік

НовиниСоціальна сфера
👁 116

Постановою Кабінету міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 886 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь (за посів жита, гречки,проса та овса).

Державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників надається шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь за рахунок бюджетних коштів сільськогосподарським товаровиробникам-юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям.

Субсидії надаються отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувались гречка, жито, просо та овес (за винятком післяукісних культур), у розмірі до 5000 гривень па один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем. Отримувач субсидії, відповідно до пункту 8 Порядку, зобов’язаний до 15 листопада 2021 року подати документи обласній комісії Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації.

Вам також може сподобатися

Молодь запрошують на семінар щодо поглиблення участі в регіональному житті
МОЗ закликав відсторонювати від роботи керівників закладів здоров’я, якщо в їх установах фальсифікують свідоцтва про вакцинацію

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X