Управління Держархбудконтролю подає до суду з вимогою демонтувати незаконну споруду на Гагаріна, 5

Новини
👁 304

До міського голови Ігоря Колихаєва звернулися мешканці будинку за адресою вул.Гагаріна, 5 із скаргами на незаконне будівництво.

Директор департаменту містобудування, архітектури та землекористування міськради Михайло Жаров разом із спеціалістами інспекції з контролю за благоустроєм виїхали за цією адресою та оглянули об’єкт.

“За результатами розгляду колективної скарги мешканців Гагаріна, 5 встановлено, що дійсно, є прибудова до квартири №5. Ніяких дозвільних документів власниця квартири на прибудову не отримувала, земельна ділянка під будівництво не надавалась, тому сьогодні управління Держбудархконтролю міськради подає заяву до суду з вимогами в тому числі на демонтування даної споруди”, – зазначив Михайло Жаров.

Зі свого боку, спеціалісти інспекції з благоустрою виїхали на об’єкт одразу – як тільки отримали доручення міського голови Ігоря Колихаєва.

“На даний момент інспекція призупинила проведення тут усіх робіт до з’ясування обставин”, – прокоментував головний спеціаліст інспекції Віталій Панович.

Вам також може сподобатися

“Великоважковики” у спеку руйнують дорогу. Їх рух містом у денний час обмежать
У Дніпровському районі міста опікуються умовами проживання дітей

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X