Укравтодор забезпечує управління дорогами державного значення

Новини
👁 196

Укравтодор забезпечує управління дорогами державного значення. “Ми оперативно спрямовуємо трафік в обхід небезпечних ділянок та формуємо коридори для евакуації”, – зауважують в Укравтодорі.
Державне агентство автомобільних доріг України забезпечило блок-пости на підходах до Києва. Вони надійно укріплені. За необхідності, дорожники збільшать мережу блок-постів.
«Наші зусилля зараз спрямовані на допомогу мирному населенню. Жінки, діти, літні та хворі люди першочергово потребують безпечного шляху до укриттів. Наша команда розробляє маршрути в обхід місць, де тривають бої та обстріли, та скеровуємо транспорт цивільних подалі від небезпеки» ,- зауважує Олександр Кубраков.
Водночас вживаються заходи для блокування руху ворога. Дорожники обстежують та знищують мітки на інфраструктурі, які залишають загарбники. Укравтодор закликає громадян допомогти: замазувати смолою, брудом, засипати землею позначки, які використовують диверсанти. Про кожну мітку, наголошуємо, потрібно повідомляти поліцію. Також можна скористатися чат-ботом@ukraine_avanger_bot

Вам також може сподобатися

Рекомендації з надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану для цивільних осіб надає МОЗ
Пенсійний фонд забезпечує вчасну виплату пенсій під час воєнного стану

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X