Учителька іспанської мови школи №54 пройшла курс підвищення кваліфікації в Іспанії

Новини
👁 470

Учителі іспанської мови Херсонської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов, співпрацюючи із Посольством Іспанії в Україні, мають змогу відвідувати заклади освіти Іспанії з метою обміну досвідом з іноземними колегами, підвищення власного професійного рівня.

Ольга ГРОМ, учителька школи 54, отримала цього навчального року стипендію на проходження курсу підвищення кваліфікації для вчителів іспанської мови країн Східної Європи. У період з 25 по 29 жовтня 2021 року в місті Сеговія, в університеті Вальядоліда, який є одним з трьох найстаріших університетів Іспанії, проходило навчання педагогів. Заклад відомий своїми інноваціями та має найсучасніші простори для теоретичного та практичного навчання.

Навчання відбувалося за декількома напрямами: особливості роботи з сучасними підлітками, використання елементів кіно- та театралізації на уроках, роль історії та культури (література, архітектура, фольклор). Кожне заняття супроводжувалось обміном досвіду вчителів різних країн. Екскурсії містом, відвідування історичних пам’яток та музеїв надали змогу пані Ользі поглибити знання соціокультурного напряму.

Вам також може сподобатися

В Україні змінять систему обліку газу, – повідомляє Держпродспоживслужба Херсонської області
Квартальний актив селища Склотара подбав про благоустрій прилеглої території в районі зупинки міського транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X