Учнів херсонської школи № 56 тимчасово переведуть на дистанційне навчання

Новини
👁 2K

Херсонський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія” № 56 Херсонської міської ради з 8 вересня тимчасово працюватиме дистанційно.

Це пов’язано з тим, що, за повідомленням директорки школи Світлани Микитюк, у закладі проведуть експертну оцінку збудованого 2 роки тому даху. Роботи з ремонту здійснювало ТОВ ХІМЕКОПРОМ на замовлення управління освіти Херсонської міської ради.

Як повідомляє Світлана Микитюк, 6 вересня на черговому комплексному обстеженні території та приміщення школи, яке здійснює адміністрація закладу щотижня, на парапетах даху будівлі виявили тріщини та порушення їхньої конструкції.

Дирекція школи невідкладно звернулися з проблемою до управління освіти міськради та вжила усіх необхідних заходів задля забезпечення безпеки дітей. Зокрема, уроки фізичної культури тимчасово проводитимуть на спортивному майданчику школи, а також обмежено доступ дітей до потенційно аварійних ділянок.

«Сьогодні зранку представниками управління освіти, матеріально-технічного відділу, підрядником, що ремонтував дах, здійснено технічний огляд, зустріч заактовано. У ході огляду виявлені проблеми, тому для вирішення ситуації вже сьогодні запрошено спеціалістів для отримання експертних висновків, щоб встановити наскільки небезпечною є ситуація та причини її виникнення. На період з’ясування обставин дирекції закладу рекомендовано тимчасово перевести дітей на дистанційне навчання», – зазначила начальник управління освіти міськради Наталя Журженко.

За її словами, наразі управління освіти направило офіційного листа підряднику з повідомленням про проблему, запросило експертів для отримання оцінок. Окрім того, питання  обов’язково розглянуть на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій найближчим часом, де, враховуючи висновки спеціалістів, приймуть рішення щодо подальших дій.

Коментар начальника управління освіти Херсонської міської ради Наталі Журженко та директора навчального закладу Світлани Микитюк.

Вам також може сподобатися

У міськраді презентували систему GPS-моніторингу громадського транспорту
Роботи з капітального ремонту Потьомкінського скверу проводять у Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X