Учетверте за тиждень “Муніципальна варта” зупинила вивантаження сміття на узбережжі Дніпра (відео)

Новини
👁 629

Інспектори КП «Муніципальна варта» Херсонської міської ради під час патрулювання зупинили порушників, що хотіли скинути сміття на узбережжі Дніпра на території Антонівського старостату.

Сміття було привезене на автомобілі, і вже розпочався процес його вивантаження. Проте після втручання інспекторів, порушники завантажили мішки зі сміттям і вивезли їх на міський полігон.

Це вже четвертий подібний випадок за цей тиждень.

У всіх випадках порушників не лише змусили забрати сміття. На них також склали адміністративні протоколи за ст. 152 КУПаП (порушення правил благоустрою).

За словами в.о. директора КП “Муніципальна варта” Іллі Чорнозуба, усього за цей робочий тиждень інспектори склали 16 адміністративних протоколів. Усі матеріали передані на розгляд адміністративній комісії, яка і буде приймати рішення щодо покарання порушників.

Нагадуємо містянам, що для вивезення сміття в Херсоні сьогодні існує єдине визначене місце: міське сміттєзвалище на вул. Ракетній. Полігоном опікується КП «Екополіс» ХМР. Звалище приймає відходи з території всієї Херсонської МТГ.

Там відбувається захоронення сміття трьох типів: твердих побутових відходів (вартість 124 грн/т з ПДВ), промислових відходів 3 та 4 класу небезпеки (вартість залежно від видів від 124 грн/т до 189 грн/т з ПДВ) та відходів зеленого господарства (124 грн/т з ПДВ).

Вивезти сміття на звалище можна власним транспортом, а можна звернутися в департамент міського господарства чи в районні в м.Херсоні ради, там нададуть список підприємств, що виконують подібні послуги на території того чи іншого району.

Для того, щоб захоронити відходи, необхідно укласти договір з КП «Екополіс».

Підприємства розраховуються за послугу безготівково, фізичні особи здійснюють розрахунок прямо на території полігону через касовий апарат.

Укласти договір на захоронення відходів можна за адресою Некрасова,2, офіс 302, 306. Телефон для довідок: 050 104 08 51.


Вам також може сподобатися

COVID-19 підтвердили ще у 451 херсонця
“Гуманітарна” комісія рекомендувала на розгляд сесії міськради 17 питань

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X