Учасники проєкту “Сильні духом” отримали новорічні подарунки

Новини
👁 154

Десять херсонських родин, в яких виховуються діти з особливими освітніми потребами та опинилися у складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори до святкового столу, а деякі ще й штучні ялинки. Всі вони – учасники проєкту «Сильні духом», що другий рік поспіль реалізується ГО “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Велід” спільно з творчим колективом дітей з особливими потребами “Янголи Добра” НВК 48.

Подарунки придбали за допомоги благодійників, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і грошей, зібраних під час благодійного пробігу «Сильні духом» на підтримку людей з інвалідністю, розказала ініціаторка проєкту Марина Колокот.

За кошти, зібрані під час благодійного пробігу «Сильні духом» на підтримку людей з інвалідністю, додатково придбали памперси для дорослих й дітей, штучні ялинки та частину продуктів.

“Висловлюємо щиру подяку всім причетним до Благородної справи – акції Доброти на підтримку людей з інвалідністю нашого міста! Особлива подяка Олені Григор’євій за підтримку та допомогу! Нехай Ваша щедрість повернеться Вам сторицею!”, – дякує доброчинцям фахівець із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віктор Булка.

Нагадаємо: проєкт “Сильні духом” вперше у Херсоні реалізувався 12 червня 2021 року. Це спортивне свято, в якому взяли участь діти та молодь з інвалідністю, представники міської влади та громадськості. Учасники мали пробігти дистанцію у 400 м чи 1500 м на вибір. Через особливості здоров’я не всі могли бігти, тож дітям з інвалідністю допомагали містяни – долали обрану дистанцію замість них, підтримуючи дітей з інвалідністю у їхньому прагненні долати перешкоди. Аби взяти участь у благодійному пробігові херсонці попередньо записувалися у координаторів заходу, а в день проведення пробігу зробили благодійний внесок. Детальніше про проєкт.

Вам також може сподобатися

“Веселі дітлахи” із Сонячного взяли участь у Всеукраїнському конкурсі талантів
На 30 грудня COVID-19 підтвердили ще у 18 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X