Учасники конкурсу «БЕРЕЖІТЬ ВОДУ-ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО МАЙБУТНЄ!» отримали нагороди

Новини
👁 35

Конкурс «БЕРЕЖІТЬ ВОДУ- ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО МАЙБУТНЄ!» завершився. 23 грудня 2021 року на урочистому святкуванні 135-річчя Херсонського Водоканалу відбулось нагородження 6 переможців конкурсу в двох номінаціях. 10.01.2022, у Херсонському Водоканалі відзначили усіх учасників, ящо взяли участь у конкурсі, але не посіли призові місця. На згадку про яскраву подію учасники отримали іменні сертифікати та пам’ятні призи.
«Дуже вдячний всім за участь у конкурсі! Вода – це не тільки наше майбутнє, це здоров’я кожного з нас, кожної нашої родини!.. Коли завершаться всі карантинні обмеження, ми запрошуємо Вас на екскурсію по нашому підприємству. Може хтось захоче працювати у майбутньому в Херсонському Водоканалі. Ми запрошуємо Вас на екскурсію разом із батьками, яким це також буде цікаво», – звернувся до присутніх учасників директор Водоканалу Віктор Скобліков.

Конкурсанти, які не змогли бути присутніми на заході, можуть до 31.01.2022 отримати сертифікати та подарунки в адмінбудівлі  Херсонського Водоканалу за адресою пл. ім.Ю.Тутушкіна, 9  (звертайтесь до консультанта).

Вам також може сподобатися

Гончарівка запрошує на обговорення медичної реформи
Херсонців запрошують на святкування Водохреща

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X