У Зіндельфінгені зустрілися представники українських територіальних громад та нідерландських муніципалітетів

Новини
👁 210

27 лютого в місті Зіндельфінген (Німеччина) відбулась зустріч представників українських територіальних громад та нідерландських муніципалітетів.

Захід пройшов під егідою Проєкту VNG International «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», який розроблений в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Нідерландів VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

Представники Херсонської міської територіальної громади, Бериславської міської територіальної громади, Високопільської селищної територіальної громади Херсонської області та Очаківської міської територіальної громади Миколаївської області разом із представниками муніципалітетів міста Утрехт, міста Еде та міста Роттердам (Нідерланди) обговорили шляхи відновлення українських громад на основі досвіду й знань нідерландських муніципалітетів, які стануть основою співпраці в майбутньому.

За результатами засідання було напрацьовано ряд домовленостей:

– започаткувати та провести весняно-літню школу для передачі знань нідерландських муніципалітетів представникам органів місцевого самоврядування в Україні

– розпочати співпрацю з представниками місцевої влади в чотирьох територіальних громадах у подальшому процесі розробки місцевого плану відновлення.

Під час заходу сторони також обговорювали можливі шляхи співпраці в реалізації спільних проєктів та домовилися доопрацювати всі обговорені питання у робочому форматі.

Вам також може сподобатися

У Херсоні поклали квіти до погруддя Тарасу Шевченку
Жителі Комишанського округу отримали допомогу від World central kitchen

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X