У Запоріжжі налагоджують роботу транзитного хабу з допомоги херсонцям

Новини
👁 456


Херсонська міська рада за сприяння іноземних партнерів та спільно з ХОВА налагоджує роботу транзитного хабу у Запоріжжі. Цей центр прийняття та розподілення внутрішньо переміщених осіб з Херсона та Херсонщини був створений, аби громадянам (що залишають окуповані території) надати перший необхідний тимчасовий притулок та допомогти з подальшим розселенням у різних частинах України.

Тривожні новини щодо життя людей на окупованих територіях надходять щодня. Кількість осіб, що бажають та наважуються на виїзд, не зменшується.

“Створення та функціонування такого хабу є дуже важливим, – зауважує т.в.п. міського голови Галина Лугова, – у зв’язку з окупацією Херсонщини через військову агресію Російської Федерації тисячі жителів Херсонської області зараз намагаються виїхати на підконтрольну Україні територію через єдиний доступний напрямок – Запорізьку область. І всім цим людям необхідно допомогти.
Наразі я звернулася в Агентство ООН у справах біженців в Україні, щодо поліпшення матеріальної підтримки нашого хабу та його оснащення, аби за їхнього сприяння ми змогли надати людям, що тікають, якомога якіснішу допомогу”.
Галина Лугова зауважила, що жителі Херсона висловлюють глибоку повагу та вдячність всім, хто докладає сили для підтримки міста та області.

Курує роботу хабу радник Херсонського міського голови Роман Головня.

Вам також може сподобатися

Сьогодні в Україні вперше відзначають День української державності
У Херсоні тривають роботи з підготовки об’єктів теплопостачання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X