У Токіо розпочались навчання представників органів місцевого самоврядування міст України

Новини
👁 50

25 січня в Токіо розпочались навчання представників органів місцевого самоврядування міст України, які найбільше постраждали від руйнацій. Наша громада цілодобово перебуває під ворожими обстрілами. Окрім того, значних руйнувань завдало підтоплення, спричинене підривом російськими окупантами греблі на Каховській ГЕС.

Навчання проходять у рамках програми JICA “Підвищення спроможностей громад для управління відходами від руйнувань та переробки” і повністю фінансуються за рахунок коштів японських партнерів.  Японія має величезний досвід в управлінні відходами від руйнацій, їх сортуванні, переробці  та утилізації, бо розташована у сейсмічно активній зоні і постійно потерпає від землетрусів. В Україні до значних руйнувань призвели бойові дії. Крім того, влітку минулого року вступив у дію Закон “Про управління відходами”, тому досвід Японії для нас дуже корисний.

Наразі представники  українських міст знайомляться з технікою та обладнанням для  переробки відходів від руйнувань, які будуть передані їм у користування в рамках підписаної угоди між Урядами країн. Херсон очікує на потужну техніку з переробки будівельного сміття, яка подрібнює асфальт, бетон для повторного використання. Ще надійдуть машини для перевезення та навантаження відходів.

Поки у Херсонській міській територіальній громаді не ведеться будівництво, не проводяться капітальні ремонти, але, як тільки окупантів відгонять на 30 км, почнеться активне відновлення житлового сектору, соціальних та промислових об’єктів. І до цього часу у нас має бути все готове. З допомогою японських партнерів ми зможемо великий обсяг будівельного сміття, який з кожним днем збільшується, перетворити на корисний матеріал і використати його у відбудові громади.

Вам також може сподобатися

Запрошуємо  доєднатися до ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ
У Херсоні проводяться роботи по підключенню до місцевої системи оповіщення ще однієї радіостанції

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X