У Таврійському мікрорайоні висадять 65 дерев блакитної ялини та китайського ялівця

Новини
👁 287

У Таврійському мікрорайоні, біля Льодового палацу, висадять 65 дерев блакитної ялини та китайського ялівця.

Рослини, загальною вартістю 120 тис. грн, місту, за дорученням міського голови Ігоря Колихаєва, закупили підприємці Сергій Карунос та Сергій Климентенко – власники одного із херсонських закладів.

За словами начальниці інспекції з благоустрою та контролю за санітарним станом Херсона Олени Мазур, близько місяця тому власники закладу спиляли 8 софор, розпочавши облаштовувати парковку. Зроблено це було без погодження з Інспекцією.

“Інспекція одразу зупинила роботи і склала протокол на порушників, згідно якого власники закладу мали заплатити штраф у розмірі 1700 грн. Але міського голову це не влаштовувало. Було прийнято рішення заборонити будь-які роботи з облаштування парковки аж допоки не буде висаджено нові дерева”, – коментує чиновниця.

Підприємці погодились і, за словами керівниці Інспекції, це – беспрецендентний випадок, який свідчить про відкритий діалог бізнесу та влади.

Тож з учорашнього дня розпочато роботи з висадки 65 дерев.

“Зазначу також, що підприємці наразі також замінюють плитку біля одного із своїх закладів на вул. Робочій, а недобудова, що знаходиться поряд буде закрита банером із видом нашого міста”, – резюмувала начальниця інспекції.

Вам також може сподобатися

В.о.заступника міського голови Світлана Чепіга звітує про виконану за минулий тиждень роботу
У міськраді обговорили заходи до Дня вшанування пам’яті жертв геноциду кримських татар

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X