У Суворовському районі виявлено факт неналежного виконання батьківських обов’язків

НовиниНовини ОТГ
👁 183

04 серпня спеціалісти служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради відреагували на повідомлення небайдужих громадян та оперативно перевірили факт неналежного виконання батьками їх обов’язків по відношенню до своїх малолітніх дітей.

Факт неналежного виконання батьківських обов’язків, на жаль, підтвердився.

З батьками малолітніх дітей проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, з’ясовано проблеми родини, поінформовано про існуючі для родин з дітьми соціальні послуги. Складено акт обстеження умов проживання дітей.

Повідомлення надійшло на гарячу телефонну лінію Херсонського обласного контактного центру.

Суворовська районна у м. Херсоні рада просить мешканців району: у разі, якщо їм стала відома інформація про випадки, що можуть спричинити загрозу життю та здоров’ю дитини, негайно звертатися до районної служби у справах дітей за адресою: просп. Ушакова, 47, м. Херсон,  тел. 26-51-91, 49-31-24 або до Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Херсонській області за адресою: м. Херсон, вул. Маяковського, 10 (телефон чергової частини 45-97-80; 22-33-02 або «102»).

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі комісія “із захисту прав дітей” розглянула 11 питань
Заступник голови Оксана Рукавішнікова звітує щодо роботи з 2 по 6 серпня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X